logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 15:56




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Фев 2016, 21:35       Заглавие:  Съвет за пълно разглобяване и почистване на пистолет
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2012, 18:22
Мнения: 236
Местоположение: София
Колеги, моля Ви да ми препоръчате читав оръжейник в София, на когото може да се има доверие за пълно разглобяване и детайлно почистване на пистолет. Изгледах доста клипове, мога да кажа също така, че познавам в детайли устройството на пистолета и съм почти сигурен, че бих се справил и сам, но именно "почти"...
Става дума за H&K USP 9 mm - стандартната версия - пълноразмерната.
Нося го вече от 4.5 години. Не стрелям много - до 50-100 джепанета на месец (понякога и по-малко, рядко повече), правя частичното разглобяване и почистване почти след всяка стрелба, но независимо от неголемия брой изстрели мисля, че му е време и за основно чистене. Пък и спусъкът май почна да грапавее, освен ако не си внушавам.
Към кого ще е най-добре да се обърна?
Предварително благодаря! :)

_________________
H&K USP 9x19 full size
Benchmade H&K series


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Юли 2016, 18:18       Заглавие:  Re: Съвет за пълно разглобяване и почистване на пистолет
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 12 Апр 2014, 14:13
Мнения: 345
Следните постове съм ги изкарал от Интернет, преди година-две. Тогава имах една идея, затова.
В Бургас мога да кажа блага дума за едно момче, казва се Киро и работи във ВИПа.

VIP Оръжеен и стрелбищен комплекс PRO HUNTER
ул. Индустриална 39, ет.2
Телефон:+359 56 84 44 11
Кирил Балабанов от бургаския ВИП наистина е оръжеен майстор от класа!
няма `желязо`, до което да се е докоснал и то да не е станало по-добро.

Колега, има един оръжеен майстор в Бургас, Лазур, - Андон се казва, може да попиташ в ловния магазин до х-л Космос за ателието, то е близо до него. Аз съм носил оръжия при него и съм доволен! Адреса е ул."Перущица 59" GSM 0889 44 28 07

В гр.Айтос Краси 0898744603.

За сметка на това съм много доволен от услугите на Николай Серкеджиев от гр Пазарджик .Сервиза е на ул Виделина и горещо го препоръчвам на всеки. Телефона му е 0887 52 09 27

0887 520 927 Николай Серкеджиев, Пазарджик

0887 545 116 Васил Юруков, Асеновград

0885 157 357 Стоян Георгиев (Шаман), София
Митко Велковски -майстор от Плевен , работи в магазина на Росбул Армс , и на адрес Плевен ул."Л.Каравелов" №2 ...уникален с това, че няма тайни за него и всичко е много качествено и майсторски направено.....

за гр. София: Армстунинг - инж. Стоян Георгиев 0885/ 157-357

Кирил Гегов от Хасково. Оксидацията му е върха! А на Туловката ѝ даде нов живот, аз мислех да я слагам на стената, а той взел че я стегнал нямам думи! Сега се чудя с коя да ходя на пернато.

Илия Пешев-София 0898 718 986

Илия от с.Ловец, Търговищко 0885 173 300

По оръжията ми давам да пипа само Станислав от магазин "Орел" на хладилника.

Георги Топалов, гр.Златарица, обл. В.Търново – 0889 992 903


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2016, 15:07       Заглавие:  Re: Съвет за пълно разглобяване и почистване на пистолет
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
kiril_bulgaria написа:


По оръжията ми давам да пипа само Станислав от магазин "Орел" на хладилника.

:tu:
Плюс едно...но ве4е е на Цар Самуил.

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer