logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 07:49




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2013, 18:16       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
Delian Tsvetanov написа:
hitco написа:
Мисълта ми беше следната: тези, дето имат кно на спортно, пък не сме им виждали очите, кой ще гарантира за тях?


Ето още едно предложение за 2014г.
Който е състезател, федерацията да гарантира за него, че няма да гръмне нарочно някого, че няма да продава релоуд патрони, че няма да изнася незаконно оръжия ...
Като гаранция- ако нещо от следното се случи цялото ръководство на Федерацията ... в затвора :DD

Извинявай Бързилов ... ама ето, виждаш, хората искат :D

Хитко, извинявай ама ми оправи настроението :D

А ти ме разочарова! Кога съм те упъномощавал да ме представляваш пред когото и да било? Кога съм искал това, което пишеш? След като се чувстваш адвокат на нягого, ти гарантирай за него, а не словоблудствай...
Започваш да ми зоприличваш на едни бивши съфорумници, които от запетайката си правеха изводи и си намираха теми ... приключих с теб.

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2013, 18:46       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Delian Tsvetanov написа:
Не мога да разбера какво все намесваш федерацията по спортна стрелба. От де да знам къф е бил бюджета на федерацията , като аз никви пари не съм взел от там. Аз направих паралел какво е състезател в Левски и какво в другите клубове на Динамичната. Къде заби към Федерация.

Просто сравнение бре, ако ти е по - таман ще сравнявам нашата федерация с тая, примерно по биатлон :-) Мислех, че си разбрал, че се опитвам да направя сравнение на едни средства с други, разлика от земята до небето :roll:
Та така.

п.п. пък ти леееко провокативно слагаш конкретни имена, нидей бре PDT_Armataz_01

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2013, 20:03       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
Деляне ,като вьншен наблюдател не сьм сьгласен с теб за следните неща: Не сравнявай Левски с БФДС. Нещата лежат в различни плоскости,делиш дроби с различни знаменатели-no way.Личен сьвет ако мога да си го позволя:Разграничи се като даваш сьвети кьм БФДС като член кьм нея, а не като дльжностно лице кьм Левски.Можеш да бьдеш много полезен само в този му вид.Друго нещо:Един член на клуб трябва да е горд ,че членува там.Ако ти не си ,това показва грешките на твоя прецедател когато те е избирал.Още повече ,че в Дин.Армс случайни нЕма,нЕма и да има :DD Сьщо така всяка лоша общ.проява на даден член директно рефлектира вьрху името на клуба.Клубьт се старае да има добро морално лице пред света.Какво е казал,помислил КОС Дупница по повод издьнването на някой не е критерий.Обобщавам цялата картинка:Проблемите са ни предимно финансови-няма стрелбища ,нямат хората пари сьщо,няма пиар,няма подкрепа от можещите кьм неможещите ако щеш.Голямите ни стрелци гледат високомерно и подигравателно в по голямата си час кьм начинаещите.Помощ и подкрепа никаква.Това е истината.Трябва повече внимание да се обрьща на Л1-2 сьстезания за да се привлекат повече спортисти.Масовост трябва ,не да се дига шум около някой си та дори той да стреля с пистолет за 20К пари,да има 50 дрьжки по него и да се надува като пуяк.Редьт е сбьркан.След като има масовост и принципи и традиций, тогава европейски или световен шампион ще има и то не един.

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2013, 22:47       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
cz 85 написа:
Голямите ни стрелци гледат високомерно и подигравателно в по голямата си час кьм начинаещите.Помощ и подкрепа никаква.Това е истината

Никой от топ 3 в която и да е дивизия не отговаря на това описание, не знам защо така заключи точно пък ти....
Мисля, че всеки от тези хора дава сериозно от себе си когато става дума за начинаещи!

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 01:23       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
kouzi написа:
cz 85 написа:
Голямите ни стрелци гледат високомерно и подигравателно в по голямата си час кьм начинаещите.Помощ и подкрепа никаква.Това е истината

Никой от топ 3 в която и да е дивизия не отговаря на това описание, не знам защо така заключи точно пък ти....
Мисля, че всеки от тези хора дава сериозно от себе си когато става дума за начинаещи!


Поне на сцените при мен топ шутърите показват много , на средно напредналите и на напълно начинаещи. Даже Росен и Злати попрекаляват , като забавят цялата сцена впуснали се в съвети. :armed: ... и много се радват на онези, на които са обяснявали, когато същите спестят от някакво движение.
Атмосферата е наистина много готина и спортна. И никой не се интересува , кой от кой клуб е и каква фланелка носи.
Е, имаме си и закачките към Росен, че много се подготвя преди старта, за това, че Злати оре параваните понякога като булдозер ... Кольо, че взима скорост с корема си, Криси , че ни се присмива колко зле стреляме , а не ни се усмихва ... :DD

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


Последна промяна Delian Tsvetanov на 17 Ное 2013, 01:56, променена общо 6 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 01:25       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
hitco написа:
приключих с теб.


:D Мисля, че драматизма е в повече. Не виждам къде съм те обидил???!?!?
Но, както се чувстваш така :tu:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 01:26       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
bajiliya написа:
Мислех, че си разбрал, че се опитвам да направя сравнение на едни средства с други, разлика от земята до небето

Разбрах те :tu: , но просто смятам примерът за неточен.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 01:44       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
cz 85 написа:
Личен сьвет ако мога да си го позволя:

Не само ти, всеки може да си го позволи :D

Внимателно ти изчетох съветите.
По-голямата част въпреки това не мога да се съглася с тях.
Като дойдеш най-накрая някой ден на по бира ще ги обсъдим ако искаш :wink:

А относно това дали се гордея с клуба, в който съм ... Гордея се с печените хора, които познавам и ми помогнаха и продължават безкористно независимо, че не са от клуба. Старая се да им върна със същото независимо от кой клуб са. И всичко това не заради спорта или федерации, а защото сме хора.
Останалото приятелю, както и патетичните гръмки слова ще оставя на Хъшовете. ;)

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 03:08       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 24 Дек 2008, 20:12
Мнения: 849
Местоположение: София
kouzi написа:
Никой от топ 3 в която и да е дивизия не отговаря на това описание, не знам защо така заключи точно пък ти....

Не ми се спори по принцип, но да допьлня с конкректни факти:Случка от с.Лозен: На вьпроса ми- Как се взима орьжието от маса най-бьрзо само с една рька,отговорьт ти беше....Мини на следващия платен курс и ще ти кажа :td: Свидетел беше Злати.Не трябваше да казваш нищо само да покажеш :confused:Разбира се това е пожелателно ,не е задьлжително.Не сьм се обидил ,са от колеги нали знаеш.... :P И точно аз заключих това ,не защото аз не сьм получавал подобна помощ ,напротив надали има друг така да са го гледали :happy: а визирам една цяла картина.Сега може и нашите по опитни стрелци да са се променили ,а дано да е така.

Delian Tsvetanov написа:
Като дойдеш най-накрая някой ден на по бира ще ги обсъдим ако искаш
Супер нямам тьрпение да стане това.Знаех си ,че няма да се цупиш и друг пьт сме си говорили открито.Не си прав да се дьрпаш така от клуба.Ама то си е твоя работа.Сигурно имаш причина за това.Сьс здраве!

_________________
As the TGO once said: "Shooting accuractly is meatless if you can't do it fast " ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 14:02       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
cz 85 написа:
Супер нямам тьрпение да стане това.Знаех си ,че няма да се цупиш и друг пьт сме си говорили открито.Не си прав да се дьрпаш така от клуба.Ама то си е твоя работа.Сигурно имаш причина за това.Сьс здраве!


Да се цупя? :D
Всеки един , който ме критикува или не е съгласен с моето мнение, просто иска нещата да са по-добре. Естествено, че ще имаме различни виждания. Ако сближим позициите, сближим, ако не - здраве да е - има много по важни неща в тоя живот ;)

... и не се дърпам от клуба, напротив. Предложих на Бързилов и нашия клуб да направи турнир като Кольо Опън. Може и да не е на Герена (че тука все има някой да ме подозира за некви тънки сметки :D ). Може да е на Лозен , като го постегнат пролетта.
Просто има твърде излишен патос ... бе хора , това е просто спорт и го има за да се чувстваме щастливи ние.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


Последна промяна Delian Tsvetanov на 17 Ное 2013, 16:28, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 14:46       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
Delian Tsvetanov написа:
:D Мисля, че драматизма е в повече. Не виждам къде съм те обидил???!?!?
Но, както се чувстваш така :tu:

Къде видя драматизъм и как реши, че си ме обидил? Мого насериозно се вземаш... не се превръщай в подобие на була.
Не си губи времето да търсиш скрит смисъл в думите ми, да ми отговаряш и да спамиш темата- вкарах те в игнорираните. Този път наистина приключих.

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 16:29       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
hitco написа:
Delian Tsvetanov написа:
:D Мисля, че драматизма е в повече. Не виждам къде съм те обидил???!?!?
Но, както се чувстваш така :tu:

Къде видя драматизъм и как реши, че си ме обидил? Мого насериозно се вземаш... не се превръщай в подобие на була.
Не си губи времето да търсиш скрит смисъл в думите ми, да ми отговаряш и да спамиш темата- вкарах те в игнорираните. Този път наистина приключих.


Явно погрешно съм те разбрал от думите като "приключих с теб".
Това е, стига се газира ;)

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 19:53       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
Еййййй превърнахте темата в "Искрено и лично" .................................. и "ти мен уважаваш ли ме?"


Давайте предложения.

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 20:33       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Mistar cz написа:
Давайте предложения.

Дадени са :armed:

bajiliya написа:
Определено е хубаво да има турнир/турнири с финансиране от федерацията, т.к. от нас.
Добре е да се разделят картотеките.
Добре е да се уточни статута на организаторите и съдиите, да не се гледаме накриво.
Би било добре да се помисли за включване на малки турнири първо ниво в официалния календар, давайки възможност за участие на хора, за които присъствие на левъл 3 не е според възможностите им.
Ясни правила за участие в чужбина.
Децата, базите, треньорите са най - важни, но и най - зависими от гореспоменатото финансиране...

:-)

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2013, 22:00       Заглавие:  Re: ПРЕДЛОЖЕНИЯ за промени 2014г.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Mistar cz написа:
Еййййй превърнахте темата в "Искрено и лично" .................................. и "ти мен уважаваш ли ме?"


Давайте предложения.


:D :tu:
Моите ги дадох в началото.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 220 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer