logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 18:14




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 02:28       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Уважаеми Организатори в лицето на г-н Методи Марков
Уважаеми Съдий
Скъпи Приятели!

С риска да ме наречете отново не-адекватен, болен мозък и т.н. някой от вас в затворена група...
но верен на свето желание за откровено желание за споделяне...

След 6г мога единствено да кажа, че нивото е пораснало драстично!
Благодарен съм за тази инвестиция за осъществяване на това хоби!
Благодарен съм на уважавания съдийски състав!

Всичко бе на ниво!
+
1. Химна! Мето брат удариме право във сърцето! не прави повече така, ще ме разплачеш!
2. Тайминг
3. инфраструктура
4. знамената на гостите. пожелавам ти единствено да се учеличат заслужено
5. лъха на професионализъм и разбиране усещане в детайл. визионерство в този иначе затворен и ограничен пазар на оръжеен шутинг ентърайминг интернашънал пазар от перманентно недоволни стрелци...
6. мисля малко ти трябва да достигнеш нивото на Екстеейма Чехия, с този подход и философия за разбиране на този капризен малък пазар от на недоволни производители на гилзи иначе любители на "ебах му майката..."
Ще си позволя да цетирам Приятел: "Няма смисъл"... но ти си го усмислил и осъществил професионално със сърце, разбиране и визия!
7. протоколите за изстрелите. тови ми бе въпрос в началото за нуждитен на очетността и закона, за което вие Г-н Марков, сте дали просто практично административно решение.
Липсвами: старото на чичо Краси от Беляковец: "da ti e*** majkata... ne me zanimavaj s gluposti...")))

-
Скъпи Мето, моля разбирай го единствено като доброжелателна конструктивна критика- препоръка!
1. на дългите 32 изстрели сцени в този обем складове е практически невъзможно да се проходи, анализира, и правилно тактически подготви и асимелира такава сцена от редовия ти Клиент.
Нужно е повече време или по малки складове.
Това създава стрес и напрежение... както и неудовлетвоерение... все негативни емоции в противовест на твойте амбиции за позитивност и професионализъм!
2. по голям кош за отпадаци на паркинга
3. повече самочуствие за активно привличане на чужди стрелящи туристи: руснаци, сърби, чехи, италианци, германци и т.н.
съчетайго със СПА туризъм, наблизо ти е ПАвел баня...

Поздрави на всички!
Бъдете преди всичко здрави и все така позивно готено настроени от този спорт хоби "Няма смисъл"!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 02:38       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
ПС: не карайте ски, стреляйте! по здравосовно, и повече фън)))

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 04:34       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
Професионални задължения ме принудиха да си тръгна възможно най-бързо след края на мача :( , за което се извинявам!
За пръв път не присъствам на церемонията след състезание.

Да, оценката ми на усилията на организатор, съдии и асистиращ персонал е +++!

Много благодарим за стегнатото протичане и завършването на време!
Беше горещо, съдиите на някои от стейджовете мълчаливо изнемогваха, някои бяха спали само 2-3 часа за да присъстват и при нас, но си вършеха работата както трябва. Благодарим!
Откриването на мача с химна и знамената придавяше необходимата тържественост, което наистна ни кара да се гордеем и да сме благодарни! Кетерингът беше традиционно добър - оценяваме усилията!
Методи беше понякога на 3 места едновременно и с много енергия и усилия успяваше да отстранява и предодватява спънките и нередностите, за което също благодарим!

Трудно ми е обаче да подмина горчилката, която остави съдията на 12та сцена - този микс от некомпетентност и тврдоглавие, на когото му беше поискано да повика рейндж мастера, за да обсъдим проблема с обратно работещото "махало" и който дори и не пожела да има дискусия, воден от максимата "Я начальник, тьi дурак!". Не е добре подобни люде да заемат позицията на съдия, защото този човек се изживява като върховен касационен съд! За съжаление и аз не отстоявах твърдо позицията си и това помогна да се получи отпадането на 12 та сцена от класирането и така бяха заличени усилията на около 170 състезатели. Надявам се да остане изолиран случай.

Благодаря на всички участници и поздравления на победителите!
До нови срещи, колеги!

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 07:25       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Методи, поздравления за хубавия мач!
:tu:

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 08:05       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 28 Юли 2012, 21:53
Мнения: 53
Поздравления за мача! И аз тръгнах бързо поради здравословни проблеми в семейството и в бързината забравих един голям прозрачен плик с гилзи кал.40 SW на стрелбището..
Ако някой го е намерил ще бъда благодарен да ми го върне!
Благодаря предварително!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 08:18       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 28 Юли 2012, 21:53
Мнения: 53
Забравени са най-вероятно на сейфти зоната при втора сцена или на паркинга, или под навеса срещу 3 -4 сцена!
Тел.за връзка с мен 0887/808090


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 13:09       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Само да питам.
Каква техника се изисква за да се качат в сайта резултатите?
Предполагам идентична с тази, с която бе качена верификацията.
???


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 15:49       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
ti6kata написа:
Само да питам.
Каква техника се изисква за да се качат в сайта резултатите?
Предполагам идентична с тази, с която бе качена верификацията.
???


Sent from my iPhone using Tapatalk

Традиционно, туй дето го искаш, отнема повечко време PDT_Armataz_01_22

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2021, 18:57       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Финални резултати BG NATIONALS 2021 !!!

По късно довечера ще кача само българското класиране !


Прикачени файлове:
Overall Stage Results BG Nationals 2021.pdf [421.4 KiB]
273 пъти
overall match results BGNationals 2021.pdf [218.96 KiB]
329 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юли 2021, 08:07       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Благодаря на всички за отличното протичане на мача!
Благодаря за препоръките , ще ги имам предвид!
Всеки път има нещо ново, което ни изненадва.
Проблема на 12 стейдж го отчитам , като комплексен - на РО, РМ и МД.
В събота на брифинга на РО, беше обърнато специално внимание на този стейдж, че при поразяване на мишената през NS ще се дават всички попадения.
Грешката на РМ и МД, е че не отидохме специално на стейдж 12 сутринта за инспекция и повторен инструктаж, още повече че РО не беше стрелял в събота и не е видял работещият механизъм, но и не сме предполагали, че нещо толкова елементарно на пръв поглед, ще е проблем.
Основната грешка на РО е липсата на комуникация и вслушване. Състезатели и хелпър са обърнали внимание още в началото на мача, че механизма е объркан като активация, но РО вместо консултация с РМ или МД взима самостоятелно решение.
Нека не го разпъваме на кръст за това, никой не е безгрешен. Жалко , че точно на този форум вадим изводи за в бъдеще, но предполагам, че вече няма да се повтори такъв проблем.
Идеята със знамената може да има развитие. Ако има бюджет във Федерацията може да се изработят знамена на всички клубове и горе-долу на всеки стейдж ще има по две клубни знамена PDT_Armataz_01_22
Ето и само българското класиране за Републиканското първенство.


Прикачени файлове:
overal Bulgarians NCS.pdf [35.41 KiB]
261 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Юли 2021, 13:15       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
За първи път от много години пропускам националния шампионат заради обективни причини и като чета сега, все повече ме е яд, но нищо, догодина още по-добре.

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2021, 07:02       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Не намирам резултатите в practiscore.com?
Има ли някаква причина да не са качени седмица след мача?

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2021, 18:44       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Юли 2021, 18:51       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
ti6kata написа:
Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk


Що си ме задраскал? :P

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Авг 2021, 11:48       Заглавие:  Re: РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПИСТОЛЕТ 2021
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Сеп 2017, 07:47
Мнения: 970
Местоположение: София
Longbow написа:
Що си ме задраскал? :P

А мен ме няма в класиците - въобще-изобщо :( :( :(

_________________
Политкоректност е въздържането от назоваванто на нещата с истинските им имена.

Забраната да говориш, да назоваваш нещата с истинските им имена, освен че е подтикване към лицемерие, е на практика и отнемане на една от основните ни свободи.


Иван Минчев НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: thingol и 67 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer