logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 17:52




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Фев 2022, 13:51       Заглавие:  Общи условия за участие в състезания в стрелбище Прошутър
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Уважаеми приятели и колеги!
От зората на ИПСЦ в България, вече 19 години, организирам и провеждам стрелкови срещи и състезания.
Винаги съм се стремял да има нещо ново, да има предизвикателства и т.н., имало е и приливи и отливи, но определено не е било скучно.
Всеки един, който някога се е занимавал с организация и провеждане на състезания, знае колко пъти му се е налагало да "затваря" очите, да стиска със зъби, да прави компромиси, да търпи какво ли не по свой адрес, но както се казва - като те е страх от мечки, не одиш у гората. Мен от мечки не ме е страх. Плашили са ме, пращали са ми мечките .... тръгвали са си и те и пращачите.
Преди години, в едни малко по-истински за мен времена, нещата се знаеха, имаше едни неписани правила и се спазваха на почти 100%. Сегашните времена обаче, налагат нов вид отношения и за това, специално при мен ще поставя определени граници, които няма да ме карат да се чувствам раздвоен между чувството за справедливост и коректност към едни 95% състезатели, и едни вечни 5% останали, които злоупотребяват с приятелско отношение и познанство.
Има и много нови състезатели, които пък изобщо не чували за "неписаните" правила, а и няма кой да им ги каже .... та
Участието на състезания организирани от СК РОНИН на стрелбище Прошутър в с.Шаново, ще става по качените тук Общи условия, които при първата възникнала обективна и целесъобразна необходимост могат да бъдат актуализирани.
Тези общи правила ще ги има и на сайта при обявяването на всяко състезание. С извършването на пълна или частична регистрация се приема, че сте се запознали с Общите условия.
Страшно съжалявам, че вчера си тръгна състезател, когото ценя и уважавам, принуден от обстоятелствата, заради друг такъв, който е решил, че веднъж компромис е винаги компромис, и ни постави и двамата в изключително неприятна ситуация.


Прикачени файлове:
Общи услови МСА - Ронин.pdf [257.78 KiB]
253 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Фев 2022, 09:54       Заглавие:  Re: Общи условия за участие в състезания в стрелбище Прошутъ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Актуализация, продиктувана от поредната проверка на КОС.
Добавена е нова точка по отношение на проток. обр.14 - за изстреляните боеприпаси - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е
Състезател, който не попълни протокола, без значение дали му трябва или не, ще бъде отстраняван от състезанието.


Прикачени файлове:
Общи услови МСА - Ронин.pdf [258.13 KiB]
174 пъти

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: shootingcenter81 и 61 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer