logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Дата и час: 06 Окт 2022, 18:57

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

искате ли увеличение броя на съдиите на райфъл състезанията
Да
25%
 25%  [ 2 ]
Не
38%
 38%  [ 3 ]
Увеличение на таксата с 20-30 лв
13%
 13%  [ 1 ]
Нека организаторът прецени увеличението
25%
 25%  [ 2 ]
Общо гласове : 8
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Мар 2022, 09:02       Заглавие:  Как да избегнем "тапите" на райфъл състезанията

Ветеран
Ветеран
Аватар

Здравейте колеги,
Първо искам да се извиня на участниците и организатора, че не дочаках официалната церемония - от хотела вдигнали врява за освобождаването на стаята, нежната ми половинка ретранслира врявата към мен и се наложи да търгна веднага. Не ми е практика подобно поведение...
Оценявам усилията на организатора да задържи цента на карабинските състезания в приятелски граници, както и самоотвержеността на съдийския състав, но мисля, че при общото поскъпване, все пак ще се наложи и корекция на тези цени, за да се постигне досегашната организираност на Шановските състезания.
Смятам, че това е начина, но нека всеки се изкаже
И за да не е просто изказано мое лично мнение, предлагам да попълните анкетата.

Силата не е резултат от физическите ти възможности.
Тя идва от несломимата воля.

Иван Минчев НКПС "Динамик"

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Сподели темата във Facebook

Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Мар 2022, 07:36       Заглавие:  Re: Как да избегнем "тапите" на райфъл състезанията

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Като цяло не съм съгласен с анкетата!
Сумата за райфъл състезанията все още е нормална и не е причина за закъснението!
Причината е, малкия брой участници поради икономическата обстановка в страната.
На основния мач стреляха 37 човека ......
Ако трябваше да напълня всички стейджове със РО и хелпъри това означава 22 човека ......
Решението е, да са четен брой сцени и то за 2023г., така скуадовете ще са по-малки и ще върви според тайминга.
На Републиканското ще е пълен формат от РО и хелпъри
Не случайно написах и помолих да не се чака до последния възможен момент с регистрацията и таксите, за да мога да планирам правилно.
Едната от правилните стъпки, която видяхте е обучението на локални РО от Ронин, което ми намалява разходите и ще ми позволи в бъдеще да правя пълноформатно състезание дори и при такъв брой участници.
В чужбина нормалните скуадове са от 10-12 до 15 човека, но тук се "разглезихме" с скуадове по 5-6 човека и се появи и вторичния ефект - айде да свършваме по-бързо.
Забравихте или не знаете времената, когато състезанието приключваше в 17.00 и после имаше 1-2 часа обработка на скоршитове и 1 час верификация и ...... награждаването беше около 19.30-20.00 часа.
Може би, трябва да спра да публикувам тайминг, и да го оставя само за служебен текущ контрол по време на състезанията.

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Сподели темата във Facebook

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ]