logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 10:14




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 20 Ное 2023, 08:11       Заглавие:  Малко ред в кочината!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4050
Местоположение: Shooting range Proshooter
Състезанието по карабина на стрелбище Прошутър отмина, благодаря на всички за коректното отношение към РО състава!
Преобладаващата част са от клуб Ронин, но понатрупаха опит. Ако имате препоръки, забележки и каквото и да е в посока подобряване работата на РО, не се притеснявайте да пишете. Това само може да подобри нещата - никой не е идеален. PDT_Armataz_01_22
НЕЩО МНОГО ВАЖНО!
На състезанията организирани от СК Ронин на стрелбище Прошутър се попълват два или три документа в зависимост от мача.
Декларация за здравословно състояние и мерки за безопасност, Протокол обр.14 съгласно БОБВВПИ и евентуално обходен лист.
До напускането ви на територията на стрелбището най-важният документ за организатора е Декларацията - ясно е защо.
Вторият по важност документ е Протокола за боеприпасите. Като организатор и собственик на стрелбището не желая никакви противоречия и проблеми със КОС, за това на гърба на Декларацията има извадка от Общите условия за участие, с които сте се съгласили при завършване на регистрацията за конкретното състезание. "НА МЕН ТОВА НЕ МИ ТРЯБВА" - мен не ме интересува, намерете си начина да сте законни.
Отваря се отново в близко бъдеще Закона за оръжията за промени, и някои неща ще ви принудят да сте максимално изрядни. Организаторите на състезания ще трябва да следят за прилагането на Закона, защото ще им го изискват.
Червените букви на гърба не са написани случайно, има ги и на сайта, когато се регистрирате за състезанието. Всеки организатор на стрелково мероприятие би трябвало да изисква и да издава въпросните документи ...
Заплахи и закани - " при това положение няма да идвам" са единствено за сметка на състезателя. Скоро няма да може да отива никъде. Колегите организатори и собственици на стрелбища, колкото по-бързо въведат всички тези елементарни изисквания, толкова по-лесно ще им е в бъдеще.


Прикачени файлове:
Декл. гръб.jpg
Декл. гръб.jpg [ 260.99 KiB | Прегледано 1335 пъти ]

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 229 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer