| TheGunMan https://thegunman-bg.com:443/forum/ |
|
| Турнир 1-во ниво гладкоцевно оръжие 07.06.2026. https://thegunman-bg.com:443/forum/viewtopic.php?f=19&t=25307 |
Страница 1 от 1 |
| Автор: | strike [ 26 Май 2026, 11:11 ] |
| Заглавие: | Турнир 1-во ниво гладкоцевно оръжие 07.06.2026. |
Стрелкови клуб "Шотгън Мастър" организира Турнир първо ниво гладкоцевно оръжие. Дата: 07.06.2026г. Място: Стрелбище Конска - https://funsport.bg/ Броя упражнения: 4 Брой изстрели: приблизително 60 / съчми, не -по-големи от № 3 включително/ Такса: 40 евро, платима на рейнджа Начален час: 10.00 Състезанието ще е без хелпъри. Краен срок за заявки участие: 04.06.2026г. за заявки участие и всякакви допълнителни въпроси 0889 918040, jivko.antonov@gmail.com, не пишете по тема. |
|
| Автор: | strike [ 02 Юни 2026, 17:14 ] |
| Заглавие: | Re: Турнир 1-во ниво гладкоцевно оръжие 07.06.2026. |
Регистрацията е отворена: https://practiscore.com/sm-konska-level ... h/register |
|
| Страница 1 от 1 | Часовете са според зоната UTC + 2 часа |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|