TheGunMan
https://thegunman-bg.com:443/forum/

Турнир 1-во ниво гладкоцевно оръжие 07.06.2026.
https://thegunman-bg.com:443/forum/viewtopic.php?f=19&t=25307
Страница 1 от 1

Автор:  strike [ 26 Май 2026, 11:11 ]
Заглавие:  Турнир 1-во ниво гладкоцевно оръжие 07.06.2026.

Стрелкови клуб "Шотгън Мастър" организира Турнир първо ниво гладкоцевно оръжие.
Дата: 07.06.2026г.
Място: Стрелбище Конска - https://funsport.bg/
Броя упражнения: 4
Брой изстрели: приблизително 60 / съчми, не -по-големи от № 3 включително/
Такса: 40 евро, платима на рейнджа
Начален час: 10.00
Състезанието ще е без хелпъри.
Краен срок за заявки участие: 04.06.2026г.
за заявки участие и всякакви допълнителни въпроси 0889 918040, jivko.antonov@gmail.com, не пишете по тема.

Автор:  strike [ 02 Юни 2026, 17:14 ]
Заглавие:  Re: Турнир 1-во ниво гладкоцевно оръжие 07.06.2026.

Регистрацията е отворена:
https://practiscore.com/sm-konska-level ... h/register

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/