logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 22:15




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Окт 2009, 15:31       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
До тук със суперлативите за турнира.Сега малко градивна критика. Състезание(или обикновенна стрелба) без класиране е НИЩО все едно стрелба по луната.Също е и нвуважение към участниците.Такова е и безпричинното даване на решути(chernia ти поеми, защо мълчиш) Необективното съдийстване убива желанието на всички: начинаещи и напреднали. Останалото го изтрих че взех да ставам гаден........

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2009, 16:34       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Съгласен съм - беше си турнир - редно е да се качи класирането, което става за 1 мин. Т.е не представлява трудност за организаторите....трудното беше някой да въвежда резултатите - затова е добре да проявим уважение към труда на Малина.

Относно решута на Златко - му го казах ясно - няма оборудване което да не мръдне ако бъде изритано силно!!! Представям си ако аз се натреса в някой параван - сигурно ще съборя сцената - това не е equipment malfunction, а по-скоро е "опасна стрелба".

Със съдиите е добре да работим по такива казуси - предложил съм го на съдийската колегия.

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2009, 16:44       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
chernia написа:
Съгласен съм - беше си турнир - редно е да се качи класирането, което става за 1 мин. Т.е не представлява трудност за организаторите....трудното беше някой да въвежда резултатите - затова е добре да проявим уважение към труда на Малина.

Относно решута на Златко - му го казах ясно - няма оборудване което да не мръдне ако бъде изритано силно!!! Представям си ако аз се натреса в някой параван - сигурно ще съборя сцената - това не е equipment malfunction, а по-скоро е "опасна стрелба".

Със съдиите е добре да работим по такива казуси - предложил съм го на съдийската колегия.
Точно това ми е и на мен мисълта. Даже след турнир да се прави разбор на съдийството, особенно на младите съдий. Да им се вдигне самочуствието малко, че като минат през тях един двама криви стрелци (с номера) от типа не чух таймера, не видях, не разбрах и навикат съдийте и всичко се опоручава. Даже може предварително да се обсъждат тези номера и обичайните заподозтрени, които ги използват.

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2009, 20:26       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2007, 13:58
Мнения: 468
Местоположение: София
много се извинявам за създалото се негативно отношение ще се постараем повече догодина ОК PDT_Armataz_01_22

_________________
Боби Николов "Зона-А"
http://www.x-weapon-bg.com/
"В ръкопашния бой, побеждава този, който стреля пръв"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Окт 2009, 21:27       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
Аз за това и критикувам за да се вдигне нивото на всички :D Иначе и сега се кефихме доволно. Догодина пак !!!!!!

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2009, 11:11       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2007, 13:58
Мнения: 468
Местоположение: София
по миналата година ако се сещаш турнира беше в класирането на лигата и си имаше дивизии и сичко останало...
но 1 птичка пролет не прави....
за да стане перфектен си трябва време и хора а сега го направихме за един ден сичкото и мисля че се справихме... акласирането ще го направим както трябва до година ОБЕЩАВАМ

_________________
Боби Николов "Зона-А"
http://www.x-weapon-bg.com/
"В ръкопашния бой, побеждава този, който стреля пръв"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2009, 11:35       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Извинявам се за лаишкия въпрос, ама да попитам и аз нещо:
Толкова ли не можете да публикувате класирането по сцени? В смисъл - не е ли всичко въведено в компютъра? Останал съм с впечатление, че програмата, с която се обработват резултатите, има такава функция, при положение, че данните за всеки участник са въведени сцена по сцена...
Очевидно е, че този въпрос вълнува достатъчен брой състезавали се, а по него може да се направи нещо. Ако другите посочени от колегите недостатъци на турнира не могат да се поправят или да се върнат назад, то този може. Всеки е заделил средства и време за да участва в този турнир и няма нищо укорително в това да се иска това класиране, следователно и не виждам защо да не се изнесе тази информация, ако технически все още е възможно.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2009, 11:36       Заглавие:  
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
Колеги и приятели,престанете да недоволничите.
Много по-добре щеше да е,ако бяхте помогнали с повечко хора на Борката и Росен,за построяването на сцените.Така ,щеше да има време и за прогонването им.

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2009, 13:09       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Злати какво общо има помоща за турнира и публикуването на резултатите?
Те нали са вече въведени - публикуването им тук ще отнеме 1 мин!
Това е странното и затова недоволстваме - ако са затрити просто кажете да престанем :-)

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Окт 2009, 22:12       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2007, 13:58
Мнения: 468
Местоположение: София
хора нямам никакви резултати иначе щях да ви ги кача...
класирането остана на компа на Малина а тя наи вероятно изобщо не е влезла тук за да види че живо ви инересува и да го качи!!!
ще я помпля ако ги има да ги сложи но ако не ги е запазила... нищо не мога да направя

интереса ви ме радва значи че сценките са ви харесали

_________________
Боби Николов "Зона-А"
http://www.x-weapon-bg.com/
"В ръкопашния бой, побеждава този, който стреля пръв"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2009, 17:51       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
Нещо много съдий напоследък взеха да стават "международни", но това не пречи нивото им да си е нашенско. Ако съдията се е усъмнил, че даден състезател умишлено е повредил строежа на сцената, за да спечели предимство под някаква форма, може да си го резне за неспортменско поведение. :?

Стига с това класиране, наистина е добре да се изнесат резултатите по сцени, но то стана световен проблем. И аз искам да си направя анализа, особенно за двете които омазах, но да плюем на усилията на организаторите, заради едни резултати е прекалено. :angry:
Повода беше друг, идеята беше друга - стрелкови празник в памет на нашия приятел и в помощ на семейството му. На който му се състезава - да се напъва на 17.10.2009г. - после ше му дадеме плакет за заслуги за квото се сетиме, както обичат да правят някои хора. Само за заслуги към Папата досега не са давани плакети от името на БФДС, ИПСЦ-България и нЕкои клубове. :wink:

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2009, 23:03       Заглавие:  
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2007, 13:58
Мнения: 468
Местоположение: София
hitman47 написа:
Нещо много съдий напоследък взеха да стават "международни", но това не пречи нивото им да си е нашенско. Ако съдията се е усъмнил, че даден състезател умишлено е повредил строежа на сцената, за да спечели предимство под някаква форма, може да си го резне за неспортменско поведение. :?

Стига с това класиране, наистина е добре да се изнесат резултатите по сцени, но то стана световен проблем. И аз искам да си направя анализа, особенно за двете които омазах, но да плюем на усилията на организаторите, заради едни резултати е прекалено. :angry:
Повода беше друг, идеята беше друга - стрелкови празник в памет на нашия приятел и в помощ на семейството му. На който му се състезава - да се напъва на 17.10.2009г. - после ше му дадеме плакет за заслуги за квото се сетиме, както обичат да правят някои хора. Само за заслуги към Папата досега не са давани плакети от името на БФДС, ИПСЦ-България и нЕкои клубове. :wink:


мерси за подкрепата маи верно някои хора не разбраха идеята на турнира.....
резултатите са на лице!
МОЛЯ ЗАТВОРЕТЕ ТЕМАТА

_________________
Боби Николов "Зона-А"
http://www.x-weapon-bg.com/
"В ръкопашния бой, побеждава този, който стреля пръв"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Окт 2009, 23:09       Заглавие:  
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
То можеше още от началото да пишеш че не са у теб резултатите и коментарите по темата щяха да спрат. Ние ги взехме на хартия, можеше да ги сканираме и готово. Ама ти мълчиш и стана интересно :D :D :D

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andrei p226 R, Google [Bot], isto и 64 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer