logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 09:48




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Май 2011, 10:05       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Бройте и Александър Филипов

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Май 2011, 21:19       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2006, 10:06
Мнения: 707
Местоположение: Sofia
Владо Манчев също е към делегацията ;)

_________________
Росен Христов CZ-USA SHOOTING TEAM; СК Левски - любители
IPSC Alias: POWERMAN
"Shoot as fast as you can see!"
http://www.tacticalperformancecenter,com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Май 2011, 08:28       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
за съжаление пропускам :(

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Май 2011, 09:30       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Аз ще пътувам на 2.6 през нощта. Ако има някой закъснял или публика, да свирка.

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Май 2011, 16:31       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
Уведомявам, тези които все още на са си платили таксите за КОС, че ще получат разрешителни, само срещу пари!!! Ако друг ще им ги взима, то моля да му предадете на него сумата!

Без изключения!

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Май 2011, 12:11       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 07 Апр 2009, 22:14
Мнения: 588
Колеги организаторите потвърдиха в телефонен разговор че ще ни настанят в четвътък вечерта като пристигнем.

Деян Митрович е лицето което контактува с общежитието.

Поздрави

_________________
М.ДИМИТРОВ, НКПС " ДИНАМИК"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Май 2011, 12:44       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
biglazer09 написа:
Колеги организаторите потвърдиха в телефонен разговор че ще ни настанят в четвътък вечерта като пристигнем.

Деян Митрович е лицето което контактува с общежитието.

Поздрави

:DD :tu:

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2011, 10:01       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
Мина ли вече тоя турнир?
Някой жив върна ли се да разказва?.......

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2011, 10:34       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4050
Местоположение: Shooting range Proshooter
За връщането се върнахме, ама кво да разказваме!
И там е като тука - стане ли нещо традиционно и се разваля.

Нищо общо като организация с предишните пъти. Хубави сцени, но огромно протакане. Целия турнир може да приключи за два дни и то без много зор. Топ стрелци нямаше. Традиционно беше дошъл чешкия ЧЗ тийм и то заради Милан Търкуля. И тях, ако ги нямаше по нищо няма да го различим тоя турнир от всеки друг в Ниш например. Според мен - прекалено много позиционни стейджове. Стоиш и стреляш от място.
Други странни решения - почваш дълъг стейдж с напълно празен пищов и пълнителите на маса, или цял дълъг стейдж с една тъпа и тежка торба вързана за слабата ръка или през цялото време да държиш опаковка за СД в слабата ръка. Железата боядисани в цвят каки, така че да се сливат с изсъхналата трева - абе нещо според мен тоя път изгубиха ориентация.

От съдийска гледна точка - горе-долу. На премача нямаше хелпери, както друг път. Тайминга никой не го спазва, то и нямаше как при толкова недошли състезатели. Дори водата за съдийте им се свидеше тоя път. Скуадове от по 2-3 човека. Дано организаторите си направят изводите, щото такова стрелбище в Европа надали има друго. Ще е наистина жалко, ако спрат да го правят.

Ударихме джакпота с времето - един път само прикапа за тия пет дни. Даже умряхме от жега на края.

Като цяло добре си изкарахме, но не беше определено, както предишните пъти.

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2011, 11:12       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
А снимки, видеа ? Сайта не са го пипнали изобщо да качат нещо - все едно предстой да се състои!!!

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2011, 21:33       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
Production: 89
place % points Competitor
19 79,62 1263,5495 Kostadinov,Plamen
21 78,41 1244,3308 Milanov,Zlatomir
22 78,33 1243,0948 Hristov,Rossen
24 77,95 1237,0686 Markov,Metodi
25 77,75 1233,8515 Dimitrov,Milen

Standard: 35

9 86,59 1401,1711 Koussev,Aleksander
12 78,43 1269,1060 Mangarov,Dimitar
18 70,28 1137,2013 Stoev,Ivan
23 59,35 960,4358 Zahariev,Velizar
24 57,86 936,2064 Georgiev,Gospodin
32 48,03 777,2196 Mihtiev,Krasimir

Open: 8

5 61,77 1049,9283 Topalov,Nikola
7 54,88 930,7501 Antonov,Viktor

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Юни 2011, 22:22       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1046
Местоположение: Sofia
ето малко видео на част от склад 18 :-)
http://doma.altlabs.net/ipsc/

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юни 2011, 00:08       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
На мен турнира страшно много ми хареса!

Сцените бяха страхотни, като средните и особено дългите даваха възможност за по няколко тактически решения. Скуада, в който бях атмосферата беше супер, всичко вървеше стегнато, организирано, нямаше никъде никакви проблеми. Бяхме аз, Милен Димитров и Иван Стоев, заедно с тримата хървати от отбора на HS. За тях - много добри стрелци, особено Franjo Nadj.
Иначе на състезанието имаше доста класни стрелци от световна величина - голямо удоволствие е да ги наблюдава човек как стрелят. Много, ама наистина много има какво да се научи от тях.

За класирането - единствения ни медалист беше Бат Динко, който ни отсрами. Взе бронза в Стандарт при сеньорите - респект и честито :tu:.

За съжаление, май изтървахме среброто при жените - Криси не беше регистрирана като лейди, а резултата и беше на 0,01% след този на златната медалистка. Защо, как, какво - нямам представа.

Иначе другите резултати - гледам, че Злати е качил тези на БГ състезателите. Цифрите са достатъчно показателни и това е положението за сега.

Аз лично пак казвам - страшно доволен съм от турнира. Получих няколко безценни урока и опита, които натрупах никак не е малко. А пък за късмет в съседния скуад пред нас стреляха унгарците в Стандарт - любимеца ми Жоро Батков (György Batki) и Marcin Ciesielski. Е там се нагледах на стрелба от световна класа. И то все бях на първия ред :wink:.

Нещо любопитно - след състезанието лафихме на по биричка с хърватите и на масата беше и Gregory Midgley - изключително класен състезател, стана 5-ти на европейското в Стандарт, STI team и т.н.. Та човека сподели, че от тук до световното му предстои да изстреля между 35 и 40 000 патрона. Това само за информация, за да имаме представа с какви стрелци се състезаваме. А той ако не се лъжа май остана и без медал на този турнир (на първо и второ място със сигурност не е).

Иначе видео има доста, но явно преди да се качи, ще трябва първо да се обработи.

И още веднъж - честито трето място на Господин Желев в дивизия Стандарт, категория Сеньор. Едно голямо браво :tu: :tu: :tu:.

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


Последна промяна plamenti на 07 Юни 2011, 06:57, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юни 2011, 06:49       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Мар 2011, 21:37
Мнения: 140
Местоположение: Стара Загора
Турнира беше тежък, но добър според мен за това ниво. Имаше сцени с много махала на 17-18 метра и доста бързи. Те бяха трудни за мен, понеже имах само една тренировка с изстреляни 100 патрона преди турнира / но това си е за моя сметка/. Смятам ,че това беше турнир , от който се натрупва достатъчно опит - особенно психически. В сравнение с подготовката на другите стрелци, с които се състезаваме, мисля че представянето ни е добро.
Браво на Пламен Костадинов и Александър Кусев!!! :tu: :tu: :tu:

_________________
Динко Желев
НКПС "Динамик"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Юни 2011, 09:20       Заглавие:  Re: V Open Delta Cup 2011, LEVEL III,
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Хелоу,

За мен товя бяха най-интересните и "ИПСЦ" сцени, които някога съм стрелял!
Турнирът си беше от ТОП световно ниво, по-добър даже от Европейското по дизайн!

Организацията беше релаксиращо стегната, което беше много приятно - човек можеше да си направи мурафетите и салтанатите преди стрелба :wink:
Ако догодина е по-адекватна таксата и не е толкова близко датата до най-търсения европейски турнир Infinity Open, сигурно ще е пълен плаца...

Имаше много трудни елементи като нестандартни махала, държене на CD докато стреляш дълга сцена, инкасо чантичка с 1,5-2кг тежест на слаба ръка, все неща, които не сме тренирали май.

И не на последно място, успях да се убедя, че физическата форма е супер важна, когато стреляш повече дни по ред в горещо време, аз лично бях излезъл от такава и накрая ми дойде зор :-)

Освен ТОП състезатели, всички съдии бяха ТОП, и те успяваха с професионално и приятелско/добронамерено отношение към състезателите да допринесат много за положителното провеждане.

Скоро и видео и снимки, но най-горещо препоръчвам да си запишете този турнир в календара за догодина :-)

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 192 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer