logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 08:54




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 06:38       Заглавие:  Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Смятам, че е добре да се подготви нещо, като рекламен клип за БФДС.
Кадри вече има достатъчно, убеден съм, че хора, които да го напарвят има във федерацията, от моя страна ще има пълно съдействие за разпространението му и популяризирането на клиенти на Стрелбище "Герена" ... само един председател на федерация ни трябва да го организира PDT_Armataz_01_20

Само да не стнане поредното нещо, около което да се създава напрежение кой влиза в тоя клип и кой не и за това нека да се направят няколко предложения и после да се избере демократично от членовете, кой или кои ще бъдат клиповете , които да са лице на федерацията.
(а дано това повече ни обедини отколкото разедини).

Съгласни?

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 10:16       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Аз имам доста видео от годините на различни стрелци - може да кажеш един ден и час за сбор на Герена.
Флашки, лаптопове, от теб напитки и мезета и ще сглобим нещо :-)

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 11:08       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31411
Местоположение: Sofia
такова дето ще се сглобява с лаптопи и мезета в кафене ..
по добре да не се казва рекламен клип на БФДС
такава чалга не ни трябва :) поне според мен!


видеото дето го имаме ..99% не става! за официално видео

всичко е ... да не казвам какво
екипи, фон, клатене на камерата (фотоапарата по скоро), или се опитва да прази зум ..
някои вика или псува, трети влиза в кадър .. повярвайте ми .. не стават

е стават .. ама да си ги гледаме на масата, ние си


рекламен клип става .. когато се направи както трябва!
с екип който разбира и знае какво да заснеме, да го монтира и т.н.
и то снима на 4-5 състезания .. и може да добави архивни кадри от това което става

и то не на фона на бесен метал .. или чалга

така мисля аз ..
това е доста скъпо .. и затова не сме го направили
но рано или късно ще се появи някои професионалист-ентосиаст сред нас
или ще си имам достатъчно пари .. да си го направим

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 11:23       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Ех ти пък чак - чалга.
Имам предвид, че може да се видим в кафето на Герена и да отделим кое видео става и кое не - повярвай ми, имам доста видео без викане, псуване и с много качествено снимане.

В последствие, очаквам този клип да се монтира не в кафето, а от професионалист - така ли ще е Делянски?

Имам видео от Европейското в Белград, от състезания в Сърбия и т.н., които са супер снимани и добре ''стреляни''

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 11:49       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31411
Местоположение: Sofia
This Is The USPSA 2006
диска ни го прати Yank навремето ...

http://storage.dynamic-arms.com/bfds/ip ... CD_PAL.mpg


обърнете внимание:
- как са облечени състезателите
- как снима камерата
- сцените
- терена има ли боклуци
- какво и как са монтирали
- ...

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 12:14       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31411
Местоположение: Sofia


още едно добре направено видео!

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 17:58       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
А кой казва, че като е рекламен клип трябва задължително да се снима на състезание? Вижте рекламния клип на USSA! Добре подбрани кадри с демонстриране на прекрасна техника. Имаме достатъчно добри състезатели, може да се направи един сценарий. Може да се снима на Лозен, в Търново, на някое от закритите стрелбища. Да се сглобят няколко сцени, от които после ще се взимат отделни моменти. Да се отиде отново до Левуново. Пичове, ЕлМариачи е нискобюджетен филм, в който статистите са приятели и роднини на екипа. А стана хит!!!
Така че, когато решите да правите нещо подобно - обадете се, ще помогна с каквото мога!

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 18:02       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31411
Местоположение: Sofia
TheBoss написа:
А кой казва, че като е рекламен клип трябва задължително да се снима на състезание? Вижте рекламния клип на USSA! Добре подбрани кадри с демонстриране на прекрасна техника. Имаме достатъчно добри състезатели, може да се направи един сценарий. Може да се снима на Лозен, в Търново, на някое от закритите стрелбища. Да се сглобят няколко сцени, от които после ще се взимат отделни моменти. Да се отиде отново до Левуново. Пичове, ЕлМариачи е нискобюджетен филм, в който статистите са приятели и роднини на екипа. А стана хит!!!
Така че, когато решите да правите нещо подобно - обадете се, ще помогна с каквото мога!


точно затова говоря!

най-малкото няма да сме толкова прашни и потни :) както на реално състезание
и ще бъдем усмихнати на видеото ... :DD

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 19:50       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Има различни мнения за това какво трябва да представлява клипа – в това няма нищо лошо – напротив , трябва да се използва.

Предлагам следното:
1. Да се направят стъпки за направата на клип от сега имащото видео.
2. Ако първото не стане добро и не получи одобрение тогава да се планира нещо режисирано предварително и да се заснеме.

В тази връзка:
1. Трябва да имаме двама души БЕЗВЪЗМЕЗДНО РАБОТЕЩИ – единият режисьор, който да нахвърли две три идеи от кадрите на Кусев ( ако има и други също) и ги подбере и другият монтажист (мисля че така се казваше), който да ги монтира.
2. БФДС избира комисия, която да разгледа готовите клипове и да избере един от тях(може и да е чрез гласуване във форума на членовете на клубовете)
3. Ако нещата не са добри ще ги пипнем малко или направо ще преминем към варианта на Иво.

Иво, напълно те разбирам в това , което искаш да има един мнооого качествен клип и мисля , че няма човек, които да не е съгласен , но нека да пробваме по първият начин и тогава да преценим става или не става. Ако чакаме идеален момент ... много бавим нещата и все ги отлагаме за по- добри времена и накрая има опасност нищо да не свършим.
Ако не се получи, то поне в процеса на създаването на тези клипове, ще си разясним по-конкретно какво искаме и къде да пипнем нещата – един положителен опит, който ще ни е много полезен в „луксозния клип”.

Уговарям те за това, защото считам , че ти трябва да си двигателя на това, както беше за получаването на лиценза на федерацията. Понякога ръководителя на една организация е добре да я подпомогне дори и да не е напълно съгласен с някои предложение.
Приеми го, като стъпка към "луксозния" клип, който и ти искаш.

Та ако няма други предложения ... някой да познава режисьор и монтажист за безвъзмезден труд? :roll:

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


Последна промяна Delian Tsvetanov на 28 Юни 2011, 19:54, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 19:54       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2008, 22:26
Мнения: 1420
Местоположение: Стара Загора
Не знам защо си мисля че Хитко може да каже в детайли какво трябва за клип, ама той си мълчи :D

_________________
...на анонимния му дай да изказва мнение ... :)

Веселин Панов
Tanfoglio Limited 921 cal.9x19;9x21;22LR
Ruger GP 100 cal.357 MAG 4"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 20:56       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Като прочетох и темата за Нонка ... видеото трябва добре да бъде премислено какъв контекст да има...
Трябва да ни помогне да рачупим глупавата предтава , която имат хората за това , че пистолетите са за да се стрелят престъпници и пристъпниците да стрелят по другите.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 22:32       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31411
Местоположение: Sofia
Delian Tsvetanov написа:
Има различни мнения за това какво трябва да представлява клипа – в това няма нищо лошо – напротив , трябва да се използва.

Предлагам следното:
1. Да се направят стъпки за направата на клип от сега имащото видео.
2. Ако първото не стане добро и не получи одобрение тогава да се планира нещо режисирано предварително и да се заснеме.

В тази връзка:
1. Трябва да имаме двама души БЕЗВЪЗМЕЗДНО РАБОТЕЩИ – единият режисьор, който да нахвърли две три идеи от кадрите на Кусев ( ако има и други също) и ги подбере и другият монтажист (мисля че така се казваше), който да ги монтира.
2. БФДС избира комисия, която да разгледа готовите клипове и да избере един от тях(може и да е чрез гласуване във форума на членовете на клубовете)
3. Ако нещата не са добри ще ги пипнем малко или направо ще преминем към варианта на Иво.

Иво, напълно те разбирам в това , което искаш да има един мнооого качествен клип и мисля , че няма човек, които да не е съгласен , но нека да пробваме по първият начин и тогава да преценим става или не става. Ако чакаме идеален момент ... много бавим нещата и все ги отлагаме за по- добри времена и накрая има опасност нищо да не свършим.
Ако не се получи, то поне в процеса на създаването на тези клипове, ще си разясним по-конкретно какво искаме и къде да пипнем нещата – един положителен опит, който ще ни е много полезен в „луксозния клип”.

Уговарям те за това, защото считам , че ти трябва да си двигателя на това, както беше за получаването на лиценза на федерацията. Понякога ръководителя на една организация е добре да я подпомогне дори и да не е напълно съгласен с някои предложение.
Приеми го, като стъпка към "луксозния" клип, който и ти искаш.

Та ако няма други предложения ... някой да познава режисьор и монтажист за безвъзмезден труд? :roll:


ние сме силни и успяваме .. не защото има един ръководител
а защото сме екип от различни хора които се допълват и помагат
и ни движи една идея, една кауза ..

много често не сме на едно мнение и си го казваме открито 1:1
и всеки е правил отстъпки в името на каузата ни .. когато се наложи!

няма лошо да се правят клипове .. Калоян прави също добри неща
навремето покрай ТОПГЪН и аз се опитвах и сглобявах .. и други момчета са правили
но не са били официални клипове на федерацията .. а на клубовете което е различно

в крайна сметка .. ако някои се наеме да го направи .. защо не!
ето видяхте какво са направили американците ..
имам и руско подобно .. ще го пусна и него
поне който се наеме да го правим има .. образец ;)

мислил съм .. и то много по темата
даже и сега .. мисля за промоционален клип за ЕВРОто ..
и то не само да се покаже спорта ни .. но и красотите на България
които да се търкаля из ipsc света .. за да запалим повече участници

така че не съм против ... да се направи

но лошо изработен клип .. ще ни навреди повече отколкото да ни донесе ползи
това имах впредвид .. не казвам да не се прави .. а казвам да се направи добре!

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Юни 2011, 22:39       Заглавие:  Re: Рекламен клип на БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Мисля , че стигнахме до желаната точка на пресичане на позициите.
Сега да видим , кой с какво реално му е възможно да помогне.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 212 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer