logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 15:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2012, 00:26       Заглавие:  Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Бидейки до голяма степен наивник за много неща, продължавам да се дразня от начина, по който този раздел се ползва от една определена групичка потребители, които влизат тук единствено за да продават разни неща, които са закупени с цел да бъдат препродадени, като пропускат да направят нужното обявите им да влязат в раздела за търговци – Оръжеен Mall. Смятам, че първичната идея за съществуването на този форум – взаимопомощта – не бива да се опорочава с припечелване на дребни пари.

Водим от горното предлагам пълно и БЕЗВЪЗМЕЗДНО съдействие на всеки, който желае да си закупи нещо от dx.com или други подобни китайски сайтове, в които заплащането става чрез paypal. Не ми е абсолютно никакъв проблем да купя някому нещо от там и да му го предам на някое състезание, стрелкова среща или друго събитие, или да му го изпратя по някакъв начин. Нищо не искам за услугата. Получателят ще ми даде толкова пари, колкото струва стоката плюс евентуално стойността на изпращането й тук в България (от Русе до крайното й местоназначение) ако за целта бъде ползван куриер или друг възмезден начин.

За контакти: ЛС.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2012, 03:39       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2008, 22:26
Мнения: 1420
Местоположение: Стара Загора
:armed: Пич си

_________________
...на анонимния му дай да изказва мнение ... :)

Веселин Панов
Tanfoglio Limited 921 cal.9x19;9x21;22LR
Ruger GP 100 cal.357 MAG 4"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2012, 05:54       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Авг 2006, 17:25
Мнения: 1310
Местоположение: България/САЩ
Радвам се, че не съм единственият, който презира търгашчетата.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Дек 2012, 09:23       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 08 Юли 2007, 19:54
Мнения: 1993
Местоположение: София
:tu:

_________________
best rgds

Иво "TheBoss" Босев
DSC ALPHA

Изображение
"...await the right moment for one, and only one, well aimed shot..." V. Zaytzev


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Дек 2012, 10:08       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2006, 23:46
Мнения: 256
Местоположение: Plovdiv
Подкрепям темата.+1 :tu: :tu: :tu:

_________________
Петър Тамбурджийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Дек 2012, 07:31       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Дек 2012, 06:33
Мнения: 86
Е хубавото за сега поне е това,че още не се е намерил индивид,който да продава пистолет втора употреба на определен брой изтрели (няма значение колко) за цена в 2 пъти по-висока от тази като нов в търговската мрежа...
Повярвайте попадал съм във форуми и с такива идиоти и още по-нелепото е че когато другите потребители се опитват да го успорят а той им обяснява как желязото си било негово и щял да го продава на каквато цена си иска... :happy: :happy: :happy:

_________________
Мартин
-------------------
If you want to be my friend put my d*ck in your hand!

It's better to be hated for who you are,than to be loved for who you not!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Дек 2012, 08:40       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
delux123 написа:
Е хубавото за сега поне е това,че още не се е намерил индивид,който да продава пистолет втора употреба на определен брой изтрели (няма значение колко) за цена в 2 пъти по-висока от тази като нов в търговската мрежа...
Повярвайте попадал съм във форуми и с такива идиоти и още по-нелепото е че когато другите потребители се опитват да го успорят а той им обяснява как желязото си било негово и щял да го продава на каквато цена си иска... :happy: :happy: :happy:


Всеки има право да продава "стоката" си на каквато си иска цена - друг е въпроса,кой ще му я плати. Дразнещ е факта,че има продавачи,който смятат хората по форумите за баламурници,но това е съвсем друг въпрос.

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Дек 2012, 21:07       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Дек 2012, 06:33
Мнения: 86
Longbow написа:
delux123 написа:
Е хубавото за сега поне е това,че още не се е намерил индивид,който да продава пистолет втора употреба на определен брой изтрели (няма значение колко) за цена в 2 пъти по-висока от тази като нов в търговската мрежа...
Повярвайте попадал съм във форуми и с такива идиоти и още по-нелепото е че когато другите потребители се опитват да го успорят а той им обяснява как желязото си било негово и щял да го продава на каквато цена си иска... :happy: :happy: :happy:


Всеки има право да продава "стоката" си на каквато си иска цена - друг е въпроса,кой ще му я плати. Дразнещ е факта,че има продавачи,който смятат хората по форумите за баламурници,но това е съвсем друг въпрос.


Именно това се опитвах да кажа :-) .Наистина е дразнещо да те смятат за баламурник разни дребни душици и търгашчета.Аз не съм богат човек но никога не ми е минавало през акъла да правя хората на идиоти по такъв елементарен начин.И ученик в 6-ти клас веднага ще погледне реалната пазарна цена на нещо преди да го купи втора употреба на дадена такава (независимо дали е пистолет или учебник) :happy:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Дек 2012, 12:23       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2012, 01:48
Мнения: 23
Местоположение: София
:tu: Чудесна инициатива! Подобни прояви, колкото и рядко да се случват ме обнадеждават за таз мила Татковина.

_________________
STEYR M9 9X19


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Дек 2012, 17:02       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2011, 22:46
Мнения: 475
За инициативата евалла.

Иначе не съм съвсем съгласен, че изцяло виновни са тези, които искат да изкарат пари от неинформираността на други. Никой не може да бъде предпазен от собствената му глупост. Който го мързи да чете и да си провери нещата, сам си е виновен...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Дек 2012, 20:50       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
MaFa написа:
Иначе не съм съвсем съгласен, че изцяло виновни са тези, които искат да изкарат пари от неинформираността на други. Никой не може да бъде предпазен от собствената му глупост. Който го мързи да чете и да си провери нещата, сам си е виновен...
А на мен ми е все тая съгласен ли си или не :evil:
Както и тука изобщо не става дума за виновни и невиновни :angry:

Този форум има цел и концепция за съществуването и функционирането си. Също така има и правила. За тези, които искат да правят алъш - вериш, си има специална секция със специални условия. Ако я отворите - ще видите, че има достойни търговци, дето са ги приели, публикуват си там, и никой не ги коментира какво и колко печелят.
Разделът "Купува/продава" е за обяви на частни лица, които искат да осъществят инцидентни продажби на лични вещи, с които по някаква причина искат да се разделят, и които не са купени с едничката цел после да бъдат продадени на печалба. Идеята е така да се осъществява взаимопомощ между лица, обединени от едно общо хоби - оръжията. И направо ми завират л@йн@т@ в червата като чета обяви на хора, дето нито два лафа за оръжие са написали в другите раздели, нито на състезание или стрелбище са се вясвали, ама продават ли продават :evil: :evil: :evil:
Нито съм Иисус, дето изгонил търговците от храма, нито съм завистник, нито съм враг на свободната стопанска инициатива, но за такъв тип обяви си има продавалник, раздавалник и още много еб@лници за безплатни обяви - да си ги пускат там!

Надявам се, че съм изяснил напълно причините да пусна тази тема и много моля инакомислещите да намерят друг форум, където да разсъждават над въпроса защо неинформираните заслужават участта си да бъдат цакани на дребно.

Благодаря на тези, които ме подкрепят!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Дек 2012, 20:54       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Dredd...

Respect.

:-)

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Дек 2012, 21:33       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
:tu:

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Дек 2012, 21:43       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2011, 22:46
Мнения: 475
JDredd написа:
Също така има и правила.


Тук няма какво да кажа...
Сори ако съм подразнил някого. Просто не понасям индивиди, на които все някой е длъжен да помага, иначе са преебани.
Извинения отново.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Дек 2012, 19:42       Заглавие:  Re: Предложение за помощ
 
Автоматчик
Автоматчик
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Дек 2012, 06:33
Мнения: 86
JDredd написа:
Бидейки до голяма степен наивник за много неща, продължавам да се дразня от начина, по който този раздел се ползва от една определена групичка потребители, които влизат тук единствено за да продават разни неща, които са закупени с цел да бъдат препродадени, като пропускат да направят нужното обявите им да влязат в раздела за търговци – Оръжеен Mall. Смятам, че първичната идея за съществуването на този форум – взаимопомощта – не бива да се опорочава с припечелване на дребни пари.

Водим от горното предлагам пълно и БЕЗВЪЗМЕЗДНО съдействие на всеки, който желае да си закупи нещо от dx.com или други подобни китайски сайтове, в които заплащането става чрез paypal. Не ми е абсолютно никакъв проблем да купя някому нещо от там и да му го предам на някое състезание, стрелкова среща или друго събитие, или да му го изпратя по някакъв начин. Нищо не искам за услугата. Получателят ще ми даде толкова пари, колкото струва стоката плюс евентуално стойността на изпращането й тук в България (от Русе до крайното й местоназначение) ако за целта бъде ползван куриер или друг възмезден начин.

За контакти: ЛС.


Между другото много готина котка имаш.Мойта е също персийска и е горе долу същата украска.Женска е но е още малка на една годинка :)

_________________
Мартин
-------------------
If you want to be my friend put my d*ck in your hand!

It's better to be hated for who you are,than to be loved for who you not!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer