logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 10:25




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юли 2019, 21:51       Заглавие:  Re: Търся оръжейник с опит с Glock.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Ако не намериш, мога да ти пратя една тубичка, да си свършиш работата и да ми я върнеш. Безплатно, само ще си платиш куриера.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Юли 2019, 13:43       Заглавие:  Re: Търся оръжейник с опит с Glock.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Мушката сложена и тествана на par time 3 s. 15м.

Благодаря на всички предложили и оказали помощ.

П.С.
Маргаритката се вписва в квадрат 7х7см.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2019, 13:59       Заглавие:  Re: Търся оръжейник с опит с Glock.
 
Стрелец
Стрелец
Аватар
Offline

Регистриран на: 07 Юни 2014, 18:14
Мнения: 43
Пери с лак за нокти. Това е прост проблем с просто решение. Сложиш ли няма да се развие повече.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Юли 2019, 21:22       Заглавие:  Re: Търся оръжейник с опит с Glock.
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2673
Сега, като човек инженер не обичам сложните неща да се обясняват просто защото не винаги се получава.

Та проблема идва от това, че отвора за мушката е по-голям с много от дупето на мушката. Различните локтайт имат различна сила на залепване и допуск на хлабината примерно макс 0.2мм. Така, хлабината при мен е >> 0.2 мм.

Мисля няма нужда да се обяснява че има вибрации и нагряване и те водят до разлепване и отвиване!

Пак ще повторя хиляди благодарности на всички, които ми предложиха помощ и материали. Даже съм доволен, че стана така за 20 лева научих много неща.

Та мушката Rotkod я лепна с локтайт, но какъв не каза. Центрира я и всичко е на 6.

В другата тема писах, че от 10 метра центрирах гилза .45 това си е едно много добро попадение за глок. Нямам снимка защото гилзата отлетя, но понеже ми е за втори път та съдя по разни признаци (олово по картона).

Та много неща може, но както е казал Иванчо може и тате, може и Аз ама козата си сака .... т.е. оръжието си иска човек, който разбира, който по случайност може и да е оръжейник. :D

Вече 200 патрона и 5 вида кобури всичко си е на мястото.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Юли 2019, 09:11       Заглавие:  Re: Търся оръжейник с опит с Glock.
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
b5202s написа:
Сега, като човек инженер не обичам сложните неща да се обясняват просто защото не винаги се получава.

Та проблема идва от това, че отвора за мушката е по-голям с много от дупето на мушката. Различните локтайт имат различна сила на залепване и допуск на хлабината примерно макс 0.2мм. Така, хлабината при мен е >> 0.2 мм.

Та много неща може, но както е казал Иванчо може и тате, може и Аз ама козата си сака .... т.е. оръжието си иска човек, който разбира, който по случайност може и да е оръжейник. :D
.

Точно по тази причина, когато ме питат само, препоръчвам използване на Локтайт 620 за мястото основа на мушката-отвор. Локтайт 620 е предназначен за лепене на цилиндрични детайли(вал-втулка) с хлабина 0.2. За болта става даже и лак за нокти.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer