logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 17:35




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2017, 13:53       Заглавие:  Търся клуб състезаващ се в клас Rifle в региона на Пловдив.
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2011, 14:24
Мнения: 2
Здравейте, първи пост ми е тук, въпреки че съм регистриран преди доста години.
Занимавам се със непрофесионална спортна стрелба от над десет години (в пневматичните дисциплини, с някои от пишещите тук може и да сме се засичали в стария форум на "oragie.com"), но напоследък ми се иска да пробвам динамична стрелба. Въпроса ми е дали има клуб занимаващ се с "клас rifle" в региона на Пловдив? Бих искал да посетя някоя тренировка, да се запозная с дисциплината, а ако е възможно да участвам и в някое състезание с наето оръжие, за да съм наясно за какво става дума, преди да се хвърля на дълбокото, да продавам пневматичния си инвентар и да вадя документи. Принципно съм се насочил към дългото оръжие, понеже нямам абсолютно никакъв опит с пистолети, а и честно да си призная, интереса ми към тях е относително по-малък.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2017, 11:06       Заглавие:  Re: Търся клуб състезаващ се в клас Rifle в региона на Пловд
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Здравей,

В Пловдив има няколко клуба, както и Пазарджик.
Във всичките има хора, стрелящи Динамична Карабина, което принципно важи и за всички клубове в БГ.

Има тема с координати на клубовете по Динамична Стрелба.

Иначе си добре дошъл ако идваш към СФ, пиши на ЛС.

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Май 2017, 09:37       Заглавие:  Re: Търся клуб състезаващ се в клас Rifle в региона на Пловд
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 06 Мар 2011, 14:24
Мнения: 2
Благодаря, не бях сигурен дали координатите дадени там са все още актуални.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer