logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 13:22




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2014, 22:10       Заглавие:  Едни и същи ... едно и също ... нищо ново
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
moritz написа:
...държа да отбележа, че някои състезатели оставяха храна и боклуци там където са ги ползвали, макар и да бяхме осигурили чували с боклук :evil: )

Ама направо ги отбелязвайки поименно. Иначе нищо не става и прасетата ще продължават да си живеят щастливо в своята кочинката.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Авг 2014, 22:45       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Уважаеми Стрелци,
Събираме се по една обща страст за да прекараме добре и да се отделим от проблемите и ежедневието си...
Съществуват едни "Неписани Правила", относно кодекса за етика и баланс така нужен за общественото благоденствие!
За съжаление, изхвърлянето на боклук бе един от сравнително малките проблеми!
Определено считам, че трябва да повишим конкурентно способността си спрямо чуждите състезатели, и да издигнем националното ни достойнство на заслужено ниво!
НО, и паралелно с това всеки един от нас да се постарае да спазва "Неписаните Правила" за етика, с цел да прекарваме добре, прогресивно и да ставаме все по-добри във всяко отношение!
Не сме се събрали да се обичаме като на гей парад, но задължително трябва пазим добрия тон и дух!
За съжаление, станах свидетел не грозно и недопустимо изпускане на нерви и обиди!
Надявам се всички разбирате, Огромната отговорност пред нас самите и към Обществото, която ни задължава да имаме чисти помисли и Примерно поведение!
Оправям Забележка към Красимир Михтиев за поведението му спрямо мен и към друг състезател в мое присъствие!
Моля, някой ако има забележки към моето поведение, да я сподели! Декларирам, че като активен състезател, от любов към този спорт, и от уважение към прямите и конструктивни забележки; Ще положа нужните усилия и самодисциплина и от уважение към другите Състезатели, да си спазя!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Авг 2014, 12:09       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
Аз искам да благодаря на мач директора за обидите и псувните втория ден, след като поисках боядисване на попърите поне за новия скуад. Това, че не допуснахме ескалация е постижение, но наистина не съветвам никой да псува който и да е, особенно преди сцена! Аз съм за активна конуникация с аргументи - персоналните нападки и обиди са си простотия и сериозно изпитание, което може да е полезно за нечие персонално израстване, но е доста неприятно и недопустимо по време на състезание.

Иначе сцените бяха страхотни - поздравления на дизайнера и да се оправя бързо! Леко странен избор за стрелба с по 1 изстрел в хартиена мишена в доста сцени.... 50-70 патрона отгоре не биха натоварили кой знае колко бюджета, а ИПСЦ баланса май никой не го спазва поне в карабината.

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 07:18       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2006, 08:50
Мнения: 2532
Местоположение: Sofia
[quote="1b@n"]Не сме се събрали .... на гей парад[/quote
:happy: :happy: :tu:

Цачев, етичните ни правила са написани в Етичен кодекс на БФДС. Ако чувствителността ти е била накърнена обърни се по съответния ред към Дисциплинарната и етична комисия на БФДС. :tu:

_________________
Михаил Витанов - НКПС "Динамик"
"Прогресът, постигнат вчера, както прогресът, който ще постигнем днес, ще създаде традициите утре"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 10:28       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Уважаеми Г-н Витанов,

Благодаря Ви, за интелигентната препратка! Къде да прочета и да се запозная с Етични кодекс на БФДС? За да се обърна по съответния ред към Дисциплинарната и етична комисия на БФДС.
Моля, те да го обявиш тук в сайта тъй като, Гурута в БФДС и би трябвало да са стожери на тези правила, е нужно да си ги опреснят! Аз като 'калъф' признавам, че имам още много да уча във всяко едно отношение!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 10:31       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
1b@n написа:
да се обичаме като на гей парад


1b@n написа:
Оправям Забележка към Красимир Михтиев за поведението му спрямо мен и към друг състезател в мое присъствие!



Сори ако някой се е засегнал, но кучето е заровено в горния цитат - педерастии не понасям и не толерирам !



chernia написа:
Аз искам да благодаря на мач директора за обидите и псувните втория ден, след като поисках боядисване на попърите поне за новия скуад.


Няма нужда от благодарности - винаги съм насреща, да дам съвет на всеки, който го поиска - къде и как може да се върне откъдето е излязъл !


СЕГА СЕРИОЗНО:

Цачев - към теб съм се държал подобаващо единствено, когато профуча с 90 км/ч покрай дежурния на Беляковец, след като три месеца надувах гайдата за изискванията на военните относно поведението на всички ни на ПОЛИГОНА.


Стоев - не стига, че си арогантен и нагъл - а сега се проявяваш и като ЛЪЖЕЦ - вярно е, че успя да ме извадиш от равновесие в хубавия и прекрасен стрелкови ден - и съжалявам за думите си - но не защото съм ги изрекъл към теб - а защото наруших собствената си душевна хармония.

А причината за реакцията ми - искам да разясня на всички неприсъствали на място, е не искането за боядисване на метали(напълно нормално и естествено - изпълнено), а арогантното поведение на Стоев и крясъците му, за това как дал ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ и как щял да ходи другаде да стреля вече. ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ ГО ПРАТИХ ДА ХОДИ НА ..................!!!

Г-н Стоев : Отношение с пари не се купува ! Ходи си където искаш - никой не те спира :tu: :tu: :tu:

И имай предвид, че дори вербално изразени, желанията за близки отношения с теб или с близките ти роднини - не са непременно повод за консумацията на това желание - обикновено тези желания се пораждат, след ярки противоречиви изявления на личното АЗ(в случая твоето)

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 12:15       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
:evil: е сега вече още повече ме хваща яд, че не можах да дойда

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 12:17       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Юни 2007, 20:26
Мнения: 1710
Местоположение: deep water
Mr. Smith написа:
:evil: е сега вече още повече ме хваща яд, че не можах да дойда

айде, няма нужда... PDT_Armataz_01_31

_________________
Я счастлив по умолчанию. Пожалуйста, не лезьте в настройки!
Если я тебе не нравлюсь,-застрелись! Я не исправлюсь!
Специални благодарности на азбуката за любезно предоставените букви
HitCo
ETAR IPSC

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 13:10       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
В крайна сметка кой беше мач-директор, Краси или Боби?
Етичния кодекс, както и др.документи могат да се потърсят на сайта на фередацията: http://www.ipscbg.org/index.php?l=bg&p= ... c3366eb27f

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 15:12       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2009, 15:56
Мнения: 432
Местоположение: ШУМЕН
Mr. Smith написа:
:evil: е сега вече още повече ме хваща яд, че не можах да дойда

И мен ме е яд ,че се пак се ската,ама поне получи ли пратката?! :danger:

_________________
ЙОРДАН МИХАЙЛОВ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 16:32       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:25
Мнения: 217
Местоположение: София
Боби няма как де е бил мач директор, като поради неоложен проблем не присъства и не можа дори да се заеме и с организацията.

_________________
Злати Златев
CNsysRasing


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Авг 2014, 17:12       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
mihi написа:
1b@n написа:
да се обичаме като на гей парад


1b@n написа:
Оправям Забележка към Красимир Михтиев за поведението му спрямо мен и към друг състезател в мое присъствие!



Сори ако някой се е засегнал, но кучето е заровено в горния цитат - педерастии не понасям и не толерирам !



chernia написа:
Аз искам да благодаря на мач директора за обидите и псувните втория ден, след като поисках боядисване на попърите поне за новия скуад.


Няма нужда от благодарности - винаги съм насреща, да дам съвет на всеки, който го поиска - къде и как може да се върне откъдето е излязъл !


СЕГА СЕРИОЗНО:

Цачев - към теб съм се държал подобаващо единствено, когато профуча с 90 км/ч покрай дежурния на Беляковец, след като три месеца надувах гайдата за изискванията на военните относно поведението на всички ни на ПОЛИГОНА.


Стоев - не стига, че си арогантен и нагъл - а сега се проявяваш и като ЛЪЖЕЦ - вярно е, че успя да ме извадиш от равновесие в хубавия и прекрасен стрелкови ден - и съжалявам за думите си - но не защото съм ги изрекъл към теб - а защото наруших собствената си душевна хармония.

А причината за реакцията ми - искам да разясня на всички неприсъствали на място, е не искането за боядисване на метали(напълно нормално и естествено - изпълнено), а арогантното поведение на Стоев и крясъците му, за това как дал ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ и как щял да ходи другаде да стреля вече. ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ ГО ПРАТИХ ДА ХОДИ НА ..................!!!

Г-н Стоев : Отношение с пари не се купува ! Ходи си където искаш - никой не те спира :tu: :tu: :tu:

И имай предвид, че дори вербално изразени, желанията за близки отношения с теб или с близките ти роднини - не са непременно повод за консумацията на това желание - обикновено тези желания се пораждат, след ярки противоречиви изявления на личното АЗ(в случая твоето)


аз пък се чудя на теб .. не ги ли познаваш за толкова години .. защо се ядосваш, нима си очаквал друго ?

нито Стоев, нито Цачев .. никога няма да се променят .. както и още едни 5-6 зрънца
които винаги ще измислят нещо ... да отровят дори и най-прекрасния стрелкови ден ;)

но едно е сигурно .. с разговори, викане и дори с псуване - не става

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Авг 2014, 17:02       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 10 Яну 2007, 08:58
Мнения: 343
Местоположение: Sofia
Хиляди благодарности на всички взели участие и на двата турнира. Ние от СИЕНСИС РЕЙСИНГ се постарахме да организираме и проведем подобаващо и двата турнира. За пистолета ясно - всички бяхме на линия и мисля, че турнира се получи (с не малко драми разбира се). За карабината - в следствие на моя лична трагедия и травмата на Кольо, нещата тръгнаха рязко на долу, но всичко беше в напреднал етап и нямаше как турнира да бъде канселиран. За щастие в организагията се включиха Мишо Витанов и Карси Михтиев (за което лично им Благоаря) и турнира се проведе. От форума разбирам, че е имало напрежение и недоволстово относно платени такси и "обслужването" което е предоставено в замяна. За целта съм готов да върна таксата на всеки неудовлетворен, като е достатъчно само да се свържете с мен.

Още веднъж благодарности на всички участвали в BG Grand Open 2014.

_________________
Борислав Кабакчиев
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"
СК "Левъл 6"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Авг 2014, 11:23       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
Не разбирам, което е толкова трудно, кое им пречи на някой да се държат: Пристойно и по Мъжки!
За съжаление не виждам причина да си губя времето в този жалък дебат...
Не виждам смисъл да се обръщам към Етичната Комисия, след като виждам изказа и начина на мислене на ключови фигури от ръководството на БФДС! За съжаление за перспективите за развитие на този спорт-хоби!
Цитат:
Сори ако някой се е засегнал, но кучето е заровено в горния цитат - педерастии не понасям и не толерирам !

За 2,5години ми прави негативно впечатление, че в българските стрелкови се коват 'мъжки' стандарти в мъжка компания на чаша бира, за сексуални ориентации, касаещи отношения с нежния пол... Качествена Оценка за това приемам само от жени, не от мъже!
Тъй като е добре да се излезе със заключение и изводи за бъдеще, как да ставаме и да правим по добре нещата:
Открито ще моля, лицата Красимир Михтиев и Иван Бързилов да не се обръщат към мен по личен какъвто и да е въпрос, де не ме поздравяват дори, което ще получат и от моя страна. По служебни въпроси да се обръщат към клубното ми ръководство Булет.
Има неща който не понасям като: куртоазия, непристойно поведение, липса на прогресивно отношение!
Повода Г-н Михтиев бе, че си позволихте да ме ударите с камъче в ръката по главата, докато се бях навел да се подготвя за състезанието по повод забележката ви, че нося камуфлажно облекло на 03 август. Имайте доблестта да си дадете самооценка, за поведението си! Дали направихте същите "принципни" забележки и към Г-н Бързилов и групата му за камуфлажното им облекло.
Самооценката ви и корекцията в поведението е нужно:
Първо, за вас самия!
Второ, за доброто на участниците в българските състезания!
Лично извинение, не очаквам и не желая!
Г-н Бързилов: Какво според вас е нужно да променя! По какъв критерии и кое ви дава право да правите персонални оценки публично! За 2,5 години като активен участник в състезания, кое точно съм сбъркал!?

Господа, дръжте се Пристойно и Принципно! Вие сте лицето на БФДС! От вас зависи развитието на този спорт в България, към което всеки един от нас се отнася с Любов и Желание!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Авг 2014, 07:32       Заглавие:  Re: BG Open Rifle 02-03.08.2014
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2007, 17:45
Мнения: 1402
Местоположение: Стара Загора
mihi написа:
ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ
няма нужда от лъжи и оправдания!!! Бъди мъж и не фантазирай какво съм казал - дано помниш наистина какво ти казах след псувните, ако не - опитай пак и ще се сетиш! Дойдохте специално и на следващата сцена с Велизар да ме дразните, така че и него можем да го включим :-)

Боби няма значение каква е таксата на един мач, особенно на фона на другите разходи които правим за да участваме - за тези сцени аз бих платил и тройна такса. Мишените в карабината особенно в стандарт трябва да се виждат ЯСНО за да се стрелят през (с фокус на) механичните прибори- от там трябва да се боядисват поне между скуадовете - това поискахме, съдията се обади по радиото и след като организаторите дойдоха си помислихме че носят боя и затова спряхме да ги изчакаме. Още тогава започнаха лъжите, така че сега да се обясняваме кой какво казал е безмислено, опитайте пак с псувни и всичко ще се изясни!!!

В заключение участниците са платили каквото е поискано от организатора и нормално искат да виждат мишените. На състезания 3то ниво е нормално боядисването на металите поне между скуадовете и така се прави поне в Европа! Псуването на участници може да са нормални на Балканите и някъде в Евразия, но няма как да вдигнат нивото на какъвто и да е мач! Жалко за хубавите сцени и труда на Никола, Криси, Боби и екипа им, но те знаят добре кой са поканили да ги замества.

_________________
Иван Стоев
СК Тракия Мастърс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer