logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 25 Апр 2024, 21:55




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Окт 2012, 20:41       Заглавие:  ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Представям ви три видеа, на които трима различни състезатели се движат назад по различен начин.
Обърнете внимание само на крачката в страни и последвалите две три крачки назад.
Смятам, че ще ви е любопитно и полезно за тренировки.

Можете да споделите и мнение кой начин считате за по-правилен и защо.

п.п. Видеото е снимано на слоул моушън и е без звук.
т.к.сега тепърва му свиквам има още проблеми с фокуса, но ще го оправим по-нататък и това.

НИКОЛА ТОПАЛОВ

http://youtu.be/AiT3ByE4kN0


КОНСТАНТИН ПЕТРОВ

http://youtu.be/Eoom2Dxs1xg


ЗЛАТОМИР МИЛАНОВ

http://youtu.be/u0gPz0u7YWc

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


Последна промяна Delian Tsvetanov на 30 Окт 2012, 08:41, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Окт 2012, 21:21       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1046
Местоположение: Sofia
а бе на бавно е много забавно ))
но и супетр полезно .. Деляне .. кажи каква карта да купим за ГСМ-то, че да снима повече.

Личен съвет, към стрелящите в сряда и не само .... правете си видео .. помага много да си видите грашките, хват и каквото ви хрумне .. И пускайте видеата, за да могат и др. хора да ви помагат със съвети.
Нищо лично , но това е форум .. моля приемайте съвети от хора с повече от 1 състезание за година или посетете тренировните на (ако сте от София, или пътя не ви бърка) на TheGym (май-вторник, Витанов за справка) или Герена (всяка сряда). Ако др. колеги имат тренировки които са 100% за час и време , то нека да пишат кога и къде.


Аз лично открих за мен 4 грешки в стрелбата си.

1. Първоначален хват.. е който в оте.ал сухите в последно време .. това ще е )) (поне в случея има време за наместване)
2. много наведен на 3-тите мишени .. което бави тръгването и мерната картина
3. паразитно свиване на ръце, където това изобщо не е нужно , а това пак бави мерната картина.
4. още съм 110 кг ... да е.а. ))

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Окт 2012, 00:35       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Абе дори и да ме понапсувате, от това, кото се вижда, бих дал две дк-юта... Наистина не е много ясно на видеото, но от един момент на татък нещаа стават толкова машинални, че не е нужно да ги виждаш, за да си обясниш кой какво...

Иначе, за топ шутърите... и тримата са си топ наистина :tu:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Окт 2012, 00:56       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1046
Местоположение: Sofia
а да те псуваме .. та това е демоде .. )) истината е в любоФта, мЪкЪр и мАжка ФъФ Гората )))
Всъщност .... ъгала на камерата е леко куц... но това е началото все пак .. ))

Грешки са възможни .. и точно тука ще си ни полезен (и останалите ИРОА).. т.е. като ИРОА можеш да си кажеш мнението като съвет, и ние да си направим сметка на кои елементи да поработим.

Защото утре може да е състезание ии положението да е подобно и съдия да си ти ) .
Т.е. би ми било интересно, за моя клип има ли положение които не би одобрил или каквото и да е.

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Окт 2012, 07:25       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Mr. Smith написа:
Абе дори и да ме понапсувате, от това, кото се вижда, бих дал две дк-юта... Наистина не е много ясно на видеото, но от един момент на татък нещаа стават толкова машинални, че не е нужно да ги виждаш, за да си обясниш кой какво...

Иначе, за топ шутърите... и тримата са си топ наистина :tu:

Дикюта за кой и за какво бат Светльо?

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Окт 2012, 08:21       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
bajiliya написа:
Дикюта за кой и за какво бат Светльо?


Ш-ш-ш-шт ... недей пита , че ще стане драма ;)

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Окт 2012, 08:24       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
MarsBeta написа:
а бе на бавно е много забавно ))
но и супетр полезно .. Деляне .. кажи каква карта да купим за ГСМ-то, че да снима повече.

Личен съвет, към стрелящите в сряда и не само .... правете си видео .. помага много да си видите грашките, хват и каквото ви хрумне .. И пускайте видеата, за да могат и др. хора да ви помагат със съвети.
Нищо лично , но това е форум .. моля приемайте съвети от хора с повече от 1 състезание за година или посетете тренировните на (ако сте от София, или пътя не ви бърка) на TheGym (май-вторник, Витанов за справка) или Герена (всяка сряда). Ако др. колеги имат тренировки които са 100% за час и време , то нека да пишат кога и къде.


Аз лично открих за мен 4 грешки в стрелбата си.

1. Първоначален хват.. е който в оте.ал сухите в последно време .. това ще е )) (поне в случея има време за наместване)
2. много наведен на 3-тите мишени .. което бави тръгването и мерната картина
3. паразитно свиване на ръце, където това изобщо не е нужно , а това пак бави мерната картина.
4. още съм 110 кг ... да е.а. ))


Подготвил съм още от този сорт. Наистина са много интересни.
Карта за телефона ще си купя сам - проблема все още е във автофокуса, нема изключване егаси. Намерих компромисно решение, но ще видим тази сряда.

За мен тези три видеа направо са си като учебник, по който може да се учиш.
Благодаря и на тримата за това, че се съгласяват да бъдат снимани и публично да им намираме мааана ;)

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Окт 2012, 19:35       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Май 2008, 17:21
Мнения: 505
Светльо,толкова много ти се стреля,та чак са ти се запотили стъклата на очилата и неможеш много добре да видиш, какво точно се случва на сцената :DD :shock: :DD PDT_Armataz_01 :joke:

_________________
Златомир Милчев Миланов

Клуб BULLET;ZAJECAR

SHOOTING TEAM TANFOGLIO BG

http://WWW.BULLET-ZONE.COM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2012, 00:24       Заглавие:  Re: ТРИ РАЗЛИЧНИ НАЧИНА - КОЛЬО, ЗЛАТИ, КОСЬО
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
5.11 написа:
Светльо,толкова много ти се стреля,та чак са ти се запотили стъклата на очилата и неможеш много добре да видиш, какво точно се случва на сцената :DD :shock: :DD PDT_Armataz_01 :joke:

:happy: такае, много ми се стрелка ама не остава време, но макар и инвалид още виждам по малко :happy:

Не се засягай от горното ми исказване. Казал съм съм съвсем с добро чувство и наистина се кефя на клипчетата. Иначе обаче, едното дк бих го дал при теб за гън суипинг в крака още в началото при ваденето. Всичко останало си и чисто до края. И пак--не го казвам с лоши мисли въобще :tu:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: JDredd и 118 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer