logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 11:24




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Сеп 2011, 18:33       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Вще снимки не ме интересуват много, по-скоро информацията за ИДПА в БГ а не ми се занимава да се регистрирам във Фейсбук и да си ставам приятел с познати и непознати ...
Ако просто отворите фейсбука си за посетители ще си спестите доста главоболия с уебсайта и ще можете да го ъпдейтвате в движение, не е толкова тромаво като със сайт...
Това е конкретно за каквото говоря, сайт можете да си направите, разбира се, никой не ви се бърка в това, но нещо подобно на това вече ви е в ръцете и може да се превърне в много по-добър "инструмент" от един тромав сайт...:
http://www.facebook.com/pages/edspublicsafetycom/147550831588


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Сеп 2011, 16:02       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
.38 Super написа:
Вще снимки не ме интересуват много

Ама ние сме много хубави на тях ;) ... скоро ще пускам няколко снимки да видите колко красиви помощнички имаме.

Относно отварянето на фейса ще проверя въпроса.

Относно необходимостта от сайт.
И фейса и сайта си имат предимства и недостатъци. Има функции, които са ми нужни, които може да даде само сайта, не и фейса и обратното.

Относно мразенето на фейса ... нашата функция не е да убеждаваме някого за един или друг информационен канал (нямаме пристрастия към никой), а да стигнем до хората. Щом този не Ви харесва ще търсим и други ... и ги търсим и ги подготвяме, за което благодарим за недоволството Ви - помага да се ориентираме, къде не стигаме до вас.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Сеп 2011, 16:14       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
.38 Super написа:
по-скоро информацията за ИДПА в БГ


Този месец ще намеря време да прочета правилникаи за другият да започнем сцени.
След това е лесно.
Ще потърся спонсори за състезание, които да финансират наградния фонд или ... което може би е и най- добри - да плати част от цената на патроните Ви , а такси за построяването на сцените мисля да няма ... поне за сега така мисля.
Т.е. Без мат. награди, но ниски цени на патроните и без такси за участие.
Струва ми се, че не е невъзможно.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 13 Сеп 2011, 17:23       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Delian Tsvetanov написа:
...Относно мразенето на фейса ... нашата функция не е да убеждаваме някого за един или друг информационен канал (нямаме пристрастия към никой), а да стигнем до хората. Щом този не Ви харесва ще търсим и други ... и ги търсим и ги подготвяме, за което благодарим за недоволството Ви - помага да се ориентираме, къде не стигаме до вас.

Koлега, не става въпрос за недоволство или мразене на фейсбук, не поне от моя страна, става въпрос че имате нещо което в момента работи просто трябва да се вижда от всички, сигурен съм, че не е трудно да се "отвори". Така не трябва да чакаме да си пуснете сайта а ще могат да се следят новините на момента...
Иначе правилата всеки може да си ги прочете онлайн, те са еднакви за на всякъде ако не бъркам...Те, гугълват ИДПА и са готови ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 02:32       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 21:54
Мнения: 5259
Местоположение: София
.38 Super написа:
Те, гугълват [url=http://lmgtfy.com/?q=IDPA]ИДПА[/url] и са готови ...

Това за GOOGLE ли минава - не посмях да му разреша скриптовете?

_________________
Merum est imperium habere gladii potestatem facinorosos homines
Георги, CK Динамик-Армс


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 04:21       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8101
Местоположение: USA, FL
Absolut написа:
.38 Super написа:
Те, гугълват [url=http://lmgtfy.com/?q=IDPA]ИДПА[/url] и са готови ...

Това за GOOGLE ли минава - не посмях да му разреша скриптовете?

Това си е ташак ...Let Me Google That For You ( http://lmgtfy.com ) ... PDT_Armataz_01_22
Hе му се шашкай, пусни му скрипта, не прави нищо друго освен да анимира сърча все едно го пишеш в прозореца и после те изкарва на резултата от Гугъл...не е опасно.
Иначе ето ти ИДПА-то: http://www.idpa.com/


Последна промяна .38 Super на 14 Сеп 2011, 13:49, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 09:01       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Като начало правилника може да си го вземете и на руски от руската федерация.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 12:17       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Окт 2006, 19:00
Мнения: 1274
Местоположение: Велико Търново
Ако превода е като на IPSC правилника, не го препоръчвам

_________________
Велизар Захариев
Само ЕТЪР !


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 13:06       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Boarhunter написа:
Ако превода е като на IPSC правилника, не го препоръчвам


Ами за ключовите въпроси ще се прави справка и с английския.
Другият месец ще се опитам да смогна със започването на IDPA.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 16:25       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Delian Tsvetanov написа:
Този месец ще намеря време да прочета правилникаи за другият да започнем сцени.
След това е лесно.
Ще потърся спонсори за състезание, които да финансират наградния фонд или ... което може би е и най- добри - да плати част от цената на патроните Ви , а такси за построяването на сцените мисля да няма ... поне за сега така мисля.
Т.е. Без мат. награди, но ниски цени на патроните и без такси за участие.
Струва ми се, че не е невъзможно.

Чудесна идея, браво!

Аз и още 15-20 Манчовци с пластмасови Зиг Зайбери сме на линия! Преди 3 години, пак на "Герена", лично доведох над 20 човека, за да вземат участие в отворено състезание, тогава по прецизна стрелба. Е, само аз стигнах до финал тогава, но момчетата се убедиха, че няма нищо страшно, и най-важното - никой от тях не наруши мерките за безопасност /докато имаше други хора, които си въртяха пищовите към камерите и тнт/. Ще се чуя с още 4-5 човека от ВП, а и от 68-а бригада ако се разхдодят с 2-3 коли до Софето да се видим, побъбрим и да гръмнем по някой друг плейт и ИДПА класифайър, ето ти едно 30 и 40 човека от движение.

Само че прецени добре, дали е удачно състезанието да е официално по IDPA, щото със сигурност отново ще се намери някой, който да изреве на умряло, че видиш ли, вредим на спорта.

IPSC стрелбата у нас по ред причини, предимно финансови, е недостъпен спорт за огромна част от обикновените служители. То отборът, който трябваше да представлява държавата срещу руснаците ни оставиха да се оправяме поединично, а какво остава за някаква по-активна дейност на голямото началство в тази насока. А и самото състезание се състоя единствено поради факта, че никой не смее да каже на руснаците - "Няма да стане". Но дори и да има някой ден отбори от службите, това ще са максимум по 4-5 имиджови стрелци от служба и това е. А моето желание е една голяма част от МАСАТА да се докосне до нещо по разчупено в стрелбата, тъй като на много места все още стреля единствено прецизна на 25 метра.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 17:06       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2008, 22:26
Мнения: 1420
Местоположение: Стара Загора
MUFC написа:
Вече сме четирима!


... петима !!! Ще станем скоро поне за един клуб ;)

_________________
...на анонимния му дай да изказва мнение ... :)

Веселин Панов
Tanfoglio Limited 921 cal.9x19;9x21;22LR
Ruger GP 100 cal.357 MAG 4"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 17:14       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
ubboto написа:
Delian Tsvetanov написа:
Този месец ще намеря време да прочета правилникаи за другият да започнем сцени.
След това е лесно.
Ще потърся спонсори за състезание, които да финансират наградния фонд или ... което може би е и най- добри - да плати част от цената на патроните Ви , а такси за построяването на сцените мисля да няма ... поне за сега така мисля.
Т.е. Без мат. награди, но ниски цени на патроните и без такси за участие.
Струва ми се, че не е невъзможно.

Чудесна идея, браво!

Аз и още 15-20 Манчовци с пластмасови Зиг Зайбери сме на линия! Преди 3 години, пак на "Герена", лично доведох над 20 човека, за да вземат участие в отворено състезание, тогава по прецизна стрелба. Е, само аз стигнах до финал тогава, но момчетата се убедиха, че няма нищо страшно, и най-важното - никой от тях не наруши мерките за безопасност /докато имаше други хора, които си въртяха пищовите към камерите и тнт/. Ще се чуя с още 4-5 човека от ВП, а и от 68-а бригада ако се разхдодят с 2-3 коли до Софето да се видим, побъбрим и да гръмнем по някой друг плейт и ИДПА класифайър, ето ти едно 30 и 40 човека от движение.

Само че прецени добре, дали е удачно състезанието да е официално по IDPA, щото със сигурност отново ще се намери някой, който да изреве на умряло, че видиш ли, вредим на спорта.

IPSC стрелбата у нас по ред причини, предимно финансови, е недостъпен спорт за огромна част от обикновените служители. То отборът, който трябваше да представлява държавата срещу руснаците ни оставиха да се оправяме поединично, а какво остава за някаква по-активна дейност на голямото началство в тази насока. А и самото състезание се състоя единствено поради факта, че никой не смее да каже на руснаците - "Няма да стане". Но дори и да има някой ден отбори от службите, това ще са максимум по 4-5 имиджови стрелци от служба и това е. А моето желание е една голяма част от МАСАТА да се докосне до нещо по разчупено в стрелбата, тъй като на много места все още стреля единствено прецизна на 25 метра.


Нека тогава да направим и нещо друго.
Свържи се с мен или на пощата по- долу или на 0899 11 55 59 и ще измислим така , че тези служители да имат едно две мероприятия на доставните ни цени или ако си уредят патрони от някъде да пострелят безплатно. ще обсъдим и доста мероприятия, които да са със състезателен характер.
Чакам да ми звъннеш или пишеш на мейл или лична.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 17:21       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
ubboto написа:
Само че прецени добре, дали е удачно състезанието да е официално по IDPA, щото със сигурност отново ще се намери някой, който да изреве на умряло, че видиш ли, вредим на спорта.


Какво значи официално? Ние ще го правя по правилата на IDPA. На онези, които биха "изревали на умряло" ще им кажeм - ние можем това, който може повече нека го направи, ще му помогнем.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 23:04       Заглавие:  Re: IDPA
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 25 Яну 2008, 11:16
Мнения: 950
Поправете ме, но ако не се лъжа имаше едно изискване за някакви рейнж мастери.... Те "състезание по правилата на ИДПА" е все още различно от "Български клуб по ИДПА" - т.е. аз ако ми стиска мога да си организирам квот си ща състезание по квит си ща правила..... Примерно състезание по стрелба "Чичо Манчо къп" :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 14 Сеп 2011, 23:13       Заглавие:  Re: IDPA
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 06 Юли 2010, 11:56
Мнения: 2553
Местоположение: София
Mad Dog написа:
Поправете ме, но ако не се лъжа имаше едно изискване за някакви рейнж мастери.... Те "състезание по правилата на ИДПА" е все още различно от "Български клуб по ИДПА" - т.е. аз ако ми стиска мога да си организирам квот си ща състезание по квит си ща правила..... Примерно състезание по стрелба "Чичо Манчо къп" :tu:


Няма въобще да те поправям.
И чичо Манчо къп до направиш, ако е готино какво лошо има. Не ти трябва чичо Манчо за съдя.

_________________
FACEBOOK: Strelbishte Gerena
е-mail: strelbishtegerena@gmail.com
Делян Цветанов - Председател на сдружение "Стрелкови клуб по Динамична стрелба - ЛЕВСКИ" и сдружение "Спортен стрелкови клуб ЛЕВСКИ Т-клас"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer