logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:30




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Дек 2019, 22:11       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Дек 2019, 22:31       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
Ivo III, ри коя система ще поръчваш?

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 00:08       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
Rotkod написа:
Ivo III, ри коя система ще поръчваш?


негрото прецака износа на части за оръжия. кукуто обеща да оправи нещата, но все още нищо .. (конфискуваха ми едно шаси)
.. и въобще нещата от Америка става все по сложно за купуване

Спринко са със супер качествена стомана, ДПМ са гърци и по лесно ще се купи PDT_Armataz_01_26

ще почета .. още, преди Спринко беше доста по качествени, сега чета че ДПМ въпреки по лошите метали, с три пружини компенсира и успява да изравни мача
бих искал да купя и двете системи да ги пробвам, ако може да си ги купя лесно

иначе това са стандартни за техниката прогресивни логаритмични пружини
работят и е двете посоки .. но искат настройка на зарядите :)

в списъка ми са
- мерни прибори
- логаритмична пружина
- спусък

и без това Глока ми е над 50 000 изстрела, и няма много живот
и усещам че пружините започват да омекват, не ми харесва цикъла му прекалено е бавен .. и ще пробвам да му дам шанс :)

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 08:20       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Rotkod написа:
И кой е този, който трябва да демонстрира по-засукан дрил със стоков пистолет? И защо? Всеки инструктор стреля/демонстрира със собственото оръжие. Друг е въпросът, ако някой иска да покаже, че е #1 със всички системи едновременно, което няма как да стане на практика (без да навлизаме надълбоко в подробности).

Не съм съгласен! Няма как да отидеш да показваш тактика или дори базови неща от техниката на стреляне пред група служители или обикновени граждани с EDC пищови с нещо много по-различно от тяхното.

Кацнала ми приемерно поредната звезда, де си мисли че тук рупаме доматите с колците... и, вижте как се прави дублет... но с 1911 + релоуди. :DD Ами, аре леко у лево! Ако не можеш да хванеш произволно избран пищов от групата + съответните боеприпаси и да покажеш това, което искаш да кажеш - можем да ходим да ядем и пием, да си приказваме глупости... но стрелянето в този случай - по-добре да го скипнем.

Със спортен пищов + релоуди + спортно оборудване - да, можеш да показваш тънкостите на даден вид спорт. Но CQB, тактика и пр. - просто не става. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 08:33       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Rotkod написа:
Това с така наречените “тунинги” и разглезването е несериозно (IMHO).

Според мен, всеки сам решава дали да стреля със стоков пистолет, или със стоков пистолет с полиран УСМ, или с някакви подобрения по собствено усмотрение. Всеки сам решава дали да стреля с фабрични 115gr, 124gr, 147gr или релоуди (ако е спортист, щото иначе е незаконно, разбираш ли). Същото е за кобурите, мерните прибори и т.н.

Напротив, наистина си е сериозно! Човек много бързо свиква на хубавото/ лесното... и после като се наложи бързо да превключи на нещо стоково/ дървено - му е нужен определен период на напасване и адаптация. Преди време, именно по тази причина спрях да стрелям с релоуди. Щото дори при идентичен ПФ - откатът при фабричните боеприпаси винаги ти иде една идея по-остър. А ако гониш минималната долна граница на ПФ - нещата още повече се разминават.

Иначе ти разсъждаваш като индивидуален играч, в което няма нищо лошо разбира се. Проблемът е, че докато ти като цивилен гражданин/ спортист наистина решаваш всичко сам - ограничение ти е единствено написаното в ЗАКОНА... при други, големи групи от хора - тези неща им се спускат от някой друг. Пред 20 човека с "макарени" или Зиг Про... какво ще им покажеш с твоя Глок?!

От друга страна, всичко си опира до това... къде и на какъв искаш да се правиш! Та, без категория SERVICE WEAPONS... всичко е пунта мара, но това си е нормално някак си за БГ. Ако ще се развиваш като спортист - ходи при спортистите! Ако ще е ТАКТИКЪЛ/ ПРАКТИКЪЛ - там нещата са много, много по-различни. Ако ще е "Бързи, смели, сръчни" - просто си го кажи, че това е целта. Като ученик съм участвал в "Бързи, смели, сръчни" - беше много забавно. :)

По същество, от всяка система на редуктор на отката, която не компрометира НАДЕЖДНОСТТА на оръжието - ефект има! За смисъла вече - въпросът остава отворен.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 14:12       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
Та, без категория SERVICE WEAPONS... всичко е


за едните служебен е Зиг, за други МАК .. PDT_Armataz_01_22
издиша ти версията

за първото Общо Армейско по Т-Клас .. се реши оръжията да бъдат изравнени
АК без тунинги и ОПМ без тунинги .. с еднакви патрони :)

НО . и самите военни се усетиха че това е реанимация на остарели системи
и за следващите ще се разрешат подобренията - за да се развиват иновациите и да трупат опит и сравнение колко един тунинг помага в реала


ПП: АК е всичко - АКМ, АКС47 и вс модификации, ОПМ - Обикновен Пистолет Макаров

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 14:40       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
Напротив, наистина си е сериозно! Човек много бързо свиква на хубавото/ лесното... и после като се наложи бързо да превключи на нещо стоково/ дървено - му е нужен определен период на напасване и адаптация. Преди време, именно по тази причина спрях да стрелям с релоуди. Щото дори при идентичен ПФ - откатът при фабричните боеприпаси винаги ти иде една идея по-остър. А ако гониш минималната долна граница на ПФ - нещата още повече се разминават.


чак до такива финни разлики .. не ми се вижда да е проблеми за един средно добър инструктор
сваля малко темпото и .. готово

това със заклеймяването на релоадите - не е така
ще излезне, че фабричните са някакви извънземни патрони с някакви много яки консумативи ;)
има и фактори релоад, има и качествени фабрични с качествени куршуми
но да ПФ 125 и надолу .. с меки ризи, леки проектили - не е същото както най евтиния фишек от стрелбище

но за това, че ако инструктора не може да стреля със всички оръжия .. авторитета му пада на ниво нула!
това е така още повече за не особено умни курсисти, дето искат да видят .. и да кажат Аууу .. е това е

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 15:59       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2016, 18:37
Мнения: 441
ubboto написа:
Напротив, наистина си е сериозно! Човек много бързо свиква на хубавото/ лесното... и после като се наложи бързо да превключи на нещо стоково/ дървено - му е нужен определен период на напасване и адаптация. Преди време, именно по тази причина спрях да стрелям с релоуди. Щото дори при идентичен ПФ - откатът при фабричните боеприпаси винаги ти иде една идея по-остър. А ако гониш минималната долна граница на ПФ - нещата още повече се разминават.
Обратното също е валидно. От стоково оръжие на такова с подобрения също иска време и не по-малко свикване. Ти защо се впрягаш като стреляш с ред дот? Защото не си свикнал, защото всичко ти трепери и ти иде неестествено за възприятията. Освен това, ако имаш основата - правилен хват, прицел (ако работиш с класическите мерни прибори) и правилната работа с тригъра, другото е малък дерт.

ubboto написа:
Пред 20 човека с "макарени" или Зиг Про... какво ще им покажеш с твоя Глок?!
Ще показваш с това оръжие, с което работиш! Точка! Като искаш да преподаваш на стрелци с различни оръжейни системи, тогава сам си го набиваш. Защото, тъкмо наработваш навици с едната система и трябва да свикваш с другата система. И това са като започнеш, спусък - pre travel, break, over travel, reset, и това е само за спусъка. После имаш ръкохватка (тънка-дебела, дълга-къса), ъгъл на ръкохватката, поведение на оръжието и т.н.

ubboto написа:
От друга страна, всичко си опира до това... къде и на какъв искаш да се правиш! Та, без категория SERVICE WEAPONS... всичко е пунта мара, но това си е нормално някак си за БГ. Ако ще се развиваш като спортист - ходи при спортистите! Ако ще е ТАКТИКЪЛ/ ПРАКТИКЪЛ - там нещата са много, много по-различни. Ако ще е "Бързи, смели, сръчни" - просто си го кажи, че това е целта. Като ученик съм участвал в "Бързи, смели, сръчни" - беше много забавно.
Сървис Уепън у нас е обидна дума... хахаха. Системите са толкова стари и/или неподходящи, че нямам думи. Виж навън не е така мисля.

ubboto написа:
По същество, от всяка система на редуктор на отката, която не компрометира НАДЕЖДНОСТТА на оръжието - ефект има! За смисъла вече - въпросът остава отворен.
Тук нямам какво да кажа, аз съм с орогиналната възвратна пружина.

Мисля да срем с това писане, че пак се отплеснахме и се измести фокуса от темата.

_________________
Speed is always good once the accuracy is there!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 19:47       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
за едните служебен е Зиг, за други МАК .. издиша ти версията

Затова дай да ги сложим в една дивизия със спортните пищови/ тунинги/ релоуди… моята версия ако издиша - твоята логика направо кърти! :punch: КогИ военен със служебна "макарена" или Зиг Про обърне спортните пищови и стане първи на пистолетна сцена... имаш ми телефона - звънни ми!

Ivo III написа:
НО . и самите военни се усетиха че това е реанимация на остарели системи и за следващите ще се разрешат подобренията - за да се развиват иновациите и да трупат опит и сравнение колко един тунинг помага в реала

Колкото и да тунинговаш едно АК... с пипната "арка" то няма как да се сравнява! АК с тунинги може да го сравняваш с някоя стокова бюджетна "арка"... и дотам! Така че и тук сравняваме кон с кокошка... и пак сме ги сложили в една дивизия!

Както и да е, аз тотално загубих интерес към вашия спорт. Но щом именно това вас ви радва и кефи - забавлявайте се, развивайте се, да сте живи и здрави!

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 19:58       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
Ivo III написа:
за едните служебен е Зиг, за други МАК .. издиша ти версията

Затова дай да ги сложим в една дивизия със спортните пищови/ тунинги/ релоуди… моята версия ако издиша - твоята логика направо кърти! :punch: КогИ военен със служебна "макарена" или Зиг Про обърне спортните пищови и стане първи на пистолетна сцена... имаш ми телефона - звънни ми!

Ivo III написа:
НО . и самите военни се усетиха че това е реанимация на остарели системи и за следващите ще се разрешат подобренията - за да се развиват иновациите и да трупат опит и сравнение колко един тунинг помага в реала

Колкото и да тунинговаш едно АК... с пипната "арка" то няма как да се сравнява! АК с тунинги може да го сравняваш с някоя стокова бюджетна "арка"... и дотам! Така че и тук сравняваме кон с кокошка... и пак сме ги сложили в една дивизия!

Както и да е, аз тотално загубих интерес към вашия спорт. Но щом именно това вас ви радва и кефи - забавлявайте се, развивайте се, да сте живи и здрави!


военните пък се кефят, защото искат да видят къде са реално, и дори държат да участват в едно класиране със спортистите
няма никакъв смисъл да се самозалъгват, въпроса е ... не дали, а с колко изостават

ПП: АКМ/АК74 с украинската ложа .. спечелиха доста медали :P и даже с такъв спечелиха и Купа Бул Президента

на къси дрилове - не може! и това дава също много грешна представа и за уменията на стрелеца .. че е добре на късо дрилче с изолирани умения
обаче на сложни и дълги сцени .. нещата са различни, още повече .. когато са 2-3-4 оръжия в сцена и ТеамВорк и т.н.

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 20:13       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Rotkod написа:
Обратното също е валидно. От стоково оръжие на такова с подобрения също иска време и не по-малко свикване.
Напълно погрешно схващане! С П320 Х5 направих доста добро стреляне със свикване от 20 патрона. След третия Бил Дрил с Х5 хванах отново Глока - и качих нагоре попаденията. "Ред Дот"-а е нещо коренно различно. За Глока специално, към края на тренировката с твоя пищов, вземи някоя стокова 17-ка с фабрични патрони… и сам ще видиш разликата. После пак хвани твоя пищов - и после пак ще говорим. Ако искаш само свали "точката", за да са в сила останалите тунинги + релоудите само.
Rotkod написа:
Ще показваш с това оръжие, с което работиш! Точка!
И ти с какво оръжие РАБОТИШ?! Кога за последно отваря ъгли/ "ряза тортата" с "ред дот"... кога за последно стреля с противогаз, когИ слънцето ти се пречупва през стъклото на водещото око… кога стреля от движещ се автомобил с пищов и т.н. и т.н.?! Щото лично на мен, в тези ситуации "ред дот"-а повече ми пречи, отколкото ми помага! Да, ако ще е спорт като "стийл челиндж" или друг подобен - окей е, признавам!

За работата и показването... съзнателно не искам да пускам снимки на БГ спортни/ състезателни хватове, щото някой със сигурност ще се припознае... а аз не искам излишно да се конфронтирам с никого! Така че ще го кажа така: Измислен хват, който с Шадоу-2 и релоуди ти върши работа за спорт, където конкуренцията не е особено силна... за дървен/ работен пищов - ТОВА НЕ РАБОТИ!
Rotkod написа:
Като искаш да преподаваш на стрелци с различни оръжейни системи, тогава сам си го набиваш.
До 2012-а бачках и стрелях от работен кобур и скрито носене с "Рюгер П-89", а спортувах и се състезавах с ЧЗ "Шадоу". В момента ми е кеф да се развивам в друга насока. Ако някой ден отново ми се приспортува - пак ще се спра на оръжие, мислено и правено специално за спорт… а няма да тръгна да реанимирам система, изначале мислена за съвсем друга работа.
Rotkod написа:
Сървис Уепън у нас е обидна дума... хахаха. Системите са толкова стари и/или неподходящи, че нямам думи. Виж навън не е така мисля.
Като не мислиш така, дай примери за други служебни пищови по света, различни от Глок, Зиг... и недоразумения. Сега, защо в БГ със Зиг Про са въоръжени и специалните ни сили - не желая да коментирам! Само ще споделя, че и в Америка нямаш право сам нищо да пипаш/ тунинговаш по служебното си оръжие... нито да ходиш на работа с твои си релоуди. И там тези неща се решават и налагат на служителите отгоре.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 20:20       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
който с Шадоу-2


стрелях с такъв и .. въобще не съм впечатлен, дори напротив!
това е тежко, масивно желязо със стърчащи лостове и чукове .. дето поднася и дрифти по завоите
и трябва да е мокро - смазано, дето всичкия прах полепва в него

гарантирано не е топ пищоф за Т-Клас, сега за ИПСЦ и други по стерилни спортове - не мога да кажа

това е мое мнение :) :armed:

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 20:29       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Ivo III написа:
на къси дрилове - не може! и това дава също много грешна представа и за уменията на стрелеца .. че е добре на късо дрилче с изолирани уменияобаче на сложни и дълги сцени .. нещата са различни, още повече ..

Спирам да те чета, че ме заболя главата от глупости… на късо изолирано дрилче било едно, но на сложна дълга сцена... служебният пищов, едва ли не ще надскочи себе си… и ще обърне спортните цевки. Може, но единствено при условие, че зад спортната цевка стои някой съвсмем начинаещ стрелец.

Друго, на изолирано статично дрилче ще имаш "мис" на 20 метра и разпиляни попадения по цяла картонена мишена, но иначе плейтовете на далечните дистанции ще ги сваляш бързо и точно… спри се, човек! :DD Тоест, аз не съм ти никакъв да ти казвам какво да правиш... развивайте се така, както ви е кеф... да сте живи и здрави! :tu:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Дек 2019, 23:25       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31369
Местоположение: Sofia
ubboto написа:
Ivo III написа:
на къси дрилове - не може! и това дава също много грешна представа и за уменията на стрелеца .. че е добре на късо дрилче с изолирани уменияобаче на сложни и дълги сцени .. нещата са различни, още повече ..

Спирам да те чета, че ме заболя главата от глупости… на късо изолирано дрилче било едно, но на сложна дълга сцена... служебният пищов, едва ли не ще надскочи себе си… и ще обърне спортните цевки. Може, но единствено при условие, че зад спортната цевка стои някой съвсмем начинаещ стрелец.

Друго, на изолирано статично дрилче ще имаш "мис" на 20 метра и разпиляни попадения по цяла картонена мишена, но иначе плейтовете на далечните дистанции ще ги сваляш бързо и точно… спри се, човек! :DD Тоест, аз не съм ти никакъв да ти казвам какво да правиш... развивайте се така, както ви е кеф... да сте живи и здрави! :tu:



винаги си добре дошъл да покажеш това онова :armed:

не се напрягай, толкова :)
сега зимата .. е студено, не стреляме .. гледаме тунинги, това онова, нови цевки за следващия сезон да вдигнем нивото :)

доста добри стрелци се появиха в Армията и добре стрелят с всичко .. така че ще е интересен сезон 2020
особено в ТеамВорк мачове .. са много силни военните!

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Дек 2019, 01:02       Заглавие:  Re: Adjustable Settings Recoil Reduction Spring [Glock]
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
The Double-Tap Challenge

Дистанция: 20 ярда/ 18,3 метра (на ярдове, щото чакам санкция от американските гранд-мастъри за техния форум… а и тук не вярвам, че повече от 5 човека ще стрелят и ще споделят резултати/
Цели: Три В-8 с черен кръг с диаметър от 14 сантиметра на 3 фута/ 90 сантиметра една от друга
Изходно положение: От кобур (изрична молба към Гейб Уайт да разреши всякакви "компетишън холстъри")
Изпълнение: При звуков сигнал от тайемра, вадиш и обстрелваш с по два изстрела всяка цел от ляво на дясно. Същото се повтаря още веднъж, но от дясно на ляво.
Оценяване: Попадение в черния кръг носи 10 точки. Попадение извън черния кръг - 0 точки. Сборът от точките се дели на сбора от двете времена, като класирането е на ХИТ ФАКТОР.
Максимален брой точки: 120




Оръжие: Глок 17 Ген. 4 с минусов конектор и мерни прибори на "Тругло" втора употреба. Всичко останало си му е стоково
Носене: Истинско скрито носене, с тениска и закопчано горнище на анцуг над стегнат кайдексов кобур
Боеприпаси: фабрични на "Селиер и Белот"
Резултати: 90 точки ( с три миса). Първи стринг: 7,06 секунди. Втори стринг: 6,54 секунди
ХИТ ФАКТОР = 6,62


п.п. На първата серия се замотах, а на втората набих 2 миса. Ще се стреля още, особено след санкцията от страна на американците. Както и да е, това горе е резултат със стоково оръжие, фабрични патрони, работен кобур и истинско скрито носене. Сега вие с ТУНИНГИТЕ сте на ход. :-)

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer