logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 12:23




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Дек 2022, 10:39       Заглавие:  Re: Съвет за избор на първа лека карабина. SLR/MPR 7.62/.223
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2011, 11:34
Мнения: 201
Местоположение: Варна
Честито, много радост да ти носи! За качествата не мога да преценя, но изглежда страхотно. :)

Каква е дължината на газовата система, струва ми се по-къса от райфъл?

Оптиката каква е?

_________________
If you suck at shooting, you’ll still suck. However, it will be more fun to suck at shooting if you’re shooting a JP Enterprises rifle.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2022, 08:06       Заглавие:  Re: Съвет за избор на първа лека карабина. SLR/MPR 7.62/.223
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5469
Честито и от мен! Само радост да ти носи!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2022, 08:53       Заглавие:  Re: Съвет за избор на първа лека карабина. SLR/MPR 7.62/.223
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2014, 17:16
Мнения: 612
Честито на колегата за придобивката !

Ще се похваля и аз с нещичко . Не е АР-ка но кефа цена няма :P
Тук е мястото да благодаря на двама наши колеги ( те си знаят кои ) , за съветите и "играчките" които получих от тях . Благодаря !!!
Остана да взема увеличително стъкълце и приклад. Второто се оказва , че е най - трудно за намиране . По възможност фиксиран.

П.П.: относно точността на желязото ще споделя факт , състоял се пред свидетели. Два поредни дублета на 25м. в 10-та.


Прикачени файлове:
viber_изображение_2022-12-22_20-57-17-281.jpg
viber_изображение_2022-12-22_20-57-17-281.jpg [ 399.6 KiB | Прегледано 1130 пъти ]

_________________
"Всекиму ще се държи сметка за делата" Васил Левски
______________________________________________
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2022, 13:44       Заглавие:  Re: Съвет за избор на първа лека карабина. SLR/MPR 7.62/.223
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 28 Яну 2014, 21:31
Мнения: 290
hyankov написа:
Година и полвина по-късно, Дядо Коледа донесе лелеяният СКС :wink:

Rock River Arms R3 Competition 18''.
Настрел - 0 PDT_Armataz_01_31

Чака с нетръпение календара за ИПСЦ и Т-Клас за 2023!

Благодаря отново на всички отзовали се със съвети и препоръки!


Ехеййй :tu:
Ицо, честито, много радост, успехи и безпроблемни вагони с патрони да ти носи...
Пък ако решиш да я тестваш на Лозен, звънни и ще ги сравним с моята, рамо до рамо :D

_________________
https://www.facebook.com/profile.php?id ... tid=ZbWKwL


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2022, 13:49       Заглавие:  Re: Съвет за избор на първа лека карабина. SLR/MPR 7.62/.223
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 28 Яну 2014, 21:31
Мнения: 290
icopico написа:
Честито на колегата за придобивката !

Ще се похваля и аз с нещичко.

П.П.: относно точността на желязото ще споделя факт , състоял се пред свидетели. Два поредни дублета на 25м. в 10-та.


Честита придобивка и на теб.
Би ли дефинирал "дублет" (сплита, времето между изстрелите), защото мисля, че говориш за контрол, а не за точност.

_________________
https://www.facebook.com/profile.php?id ... tid=ZbWKwL


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2022, 14:28       Заглавие:  Re: Съвет за избор на първа лека карабина. SLR/MPR 7.62/.223
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2014, 17:16
Мнения: 612
Сплита не е измерван . Съгласен съм с теб , че примера , който дадох се отнася повече за контрол . Водят се спорове и исках да кажа , че е достатъчно точно оръжие за целите за , които се ползва ( или избрано да се ползва). Да уточня , че стрелбата бе от положение прав .

_________________
"Всекиму ще се държи сметка за делата" Васил Левски
______________________________________________


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Дек 2022, 21:18       Заглавие:  Re: Съвет за избор на първа лека карабина. SLR/MPR 7.62/.223
 
Eкспериментатор
Eкспериментатор
Offline

Регистриран на: 18 Фев 2019, 18:00
Мнения: 24
Sheriff написа:
Честито, много радост да ти носи! За качествата не мога да преценя, но изглежда страхотно.

Каква е дължината на газовата система, струва ми се по-къса от райфъл?

Оптиката каква е?


Благодаря, Шерифе! Трудно ще се мери с твоето JP! Нека и твоята придобивка ти носи много радост! Прав си за газовата система - mid length е, а оптиката е Delta Optical Stryker 1-6. Взех я назаем да тествам LPVO концепцията срещу РД като необременен.

JDredd написа:
Честито и от мен! Само радост да ти носи!


Благодаря, Съдия! Надявам се на някое предстоящо съзтезание да се "запознаете" лично :)

Ivo 77 написа:
Ехеййй :tu:
Ицо, честито, много радост, успехи и безпроблемни вагони с патрони да ти носи...
Пък ако решиш да я тестваш на Лозен, звънни и ще ги сравним с моята, рамо до рамо :D


Благодаря ти, Иво! Скоро трябва да ми я впишат и ще ти драсна да направим една стрелба :)

icopico написа:
Честито на колегата за придобивката !

Благодаря, честито и на теб за придобивката! Във форума има един уникален Калашник с ложа и приклад на Крук. Мисля че през Бункер се сдоби с тях. Като гледам има наличен в Крез - https://krez-armory.com/product/sgavaem ... eskopichen

_________________
Христо Янков
КДС Левски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer