logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 10:03




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2023, 20:27       Заглавие:  Playlist Glock
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1285
Привет,
позволявам си да постна тук един линк към плейлист в който добавям видеа на тема Глок. Видеата са мои и в никакъв случай не претендирам за изчерпателност или 100% достоверност. Идеята е да споделя моето виждане по различни въпроси. Всички коментари разбира се са добре дошли. Нямам за цел да развивам оръжеен канал но ще се радвам ако някой успее да намери отговор на въпрос който е имал или решение на проблем с който се е сблъскал. Старая се да подобрявам качеството на видеото и аудиото с всяко следващо видео.

https://youtube.com/playlist?list=PLEs6 ... jifj42dclk

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2023, 20:59       Заглавие:  Re: Playlist Glock
 
Стрелец
Стрелец
Offline

Регистриран на: 09 Яну 2022, 11:50
Мнения: 48
Здравей,
Следя видеата ти от Фейса и мисля че са доста сполучливи! Имам лек коментар към звука (професионално изкривяване :-) ), но мисля че си подобрил значително и това направление.
Мислех да пиша с въпрос под видеото ти за бързото чистене, но тук като че ли е по-добре. Би ли споделил какви са продуктите които ползваш за почистването? Най-интересна ми е пяната; аз ползвам guntec на liqui molly и изглежда че работи по подобен начин на показаното във видеото. С тази разлика че се втечнява след 15-ина минути. Аз пълня цевта и я оставям вертикално "затапена" върху дулото. При втечняването си смазката изтича и отмива доста ефективно нагарите по цевта. Бих пробвал и продукта от твоето видео но не чувам добре как се казва от видеото.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Окт 2023, 21:26       Заглавие:  Re: Playlist Glock
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1285
ish написа:
Здравей,
Следя видеата ти от Фейса и мисля че са доста сполучливи! Имам лек коментар към звука (професионално изкривяване :-) ), но мисля че си подобрил значително и това направление.
Мислех да пиша с въпрос под видеото ти за бързото чистене, но тук като че ли е по-добре. Би ли споделил какви са продуктите които ползваш за почистването? Най-интересна ми е пяната; аз ползвам guntec на liqui molly и изглежда че работи по подобен начин на показаното във видеото. С тази разлика че се втечнява след 15-ина минути. Аз пълня цевта и я оставям вертикално "затапена" върху дулото. При втечняването си смазката изтича и отмива доста ефективно нагарите по цевта. Бих пробвал и продукта от твоето видео но не чувам добре как се казва от видеото.


Привет,
започнах да ползвам външен микрофон и при едита пускам и втория канал, че иначе идва моно... Отделно, че си говоря малко неразбрано. :)
Химията е тази:
https://krez-armory.com/product/pochist ... ana-400-ml

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer