logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 17:06




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Дек 2015, 23:31       Заглавие:  Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Уникален инструктор по тактика и стрелба. :armed:









 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Дек 2015, 23:37       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Как да си го вадим пищова :oops:









 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 03:26       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Ако лошия го извади преди нас :roll:



 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 03:32       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Нож срещу пищов :roll:



Последна промяна Paco на 25 Дек 2015, 04:12, променена общо 3 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 03:48       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
То и акъл си трябва :roll:



Последна промяна Paco на 25 Дек 2015, 04:10, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 04:05       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Верно ли :roll:






Въй :oops:






А така баце ;)



 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 07:11       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Очарователен ентусиазъм.... :happy:

Аз бих погледнал тези тука.... Верно, не жонглират с пищови ,но май е защото не са служили в цирка преди това...
Иначе зеро е бърз и забавно- атрактивен ,спор няма :D



https://www.youtube.com/user/PanteaoProductions

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 16:15       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Не съм чел CV-то на човека, но в една престрелка ще отнесе много хора. В Италия все едно няма мафия и престрелки, а може да е бил лична охрана после и в Южна Америка ;)

За мен е най-бързия стрелец с пистолет.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 18:39       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5468
Аааа, сакън недей така Пацо. Ще обидиш силно Джери Мичулек. Тоя е от забавачницата в сравнение с него. Хедшота може да ти го направи за 0.01 сек. с мишена на 500 метра. От по-близо не става, защото не го хваща таймера.

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 18:51       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2011, 11:56
Мнения: 435
Местоположение: Русе
Тоя Зирото ми е малко циркаджия и на мен. Не че е лош, но аз по-харесвам тоя:


_________________
Митко Тошев
Саргон
Ruse Glock Gen4 Team
Толерантност и апатия са първите признаци на едно умиращо общество". Аристотел (384–322 пр.н.е)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 20:35       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Зиро-то за мен е уникален смешник, що се касае до каквато и да било тактика. Да, това което прави като техника го изпълнява изчистено и бързо, но не е нищо недостижимо, ако си поставиш точно това за цел. Цел, смисълът на която поне на мен определено ми убягва.

За сравнение, в това, което правят тези сигурно никому неизвестни ентусиасти има в пъти повече истина и реализъм. Прави ли ти впечатление как пресечената нула бърза да си прибере ръцете след даването на изстрел? Е, точно така не се прави! Ето така трябва са ти движенията - диагонално и встрани, покриването след изстрел - също. А и рейнджът е един път!

п.п. Аз със сигурност щях да резна поне веднъж направо през чантата. :DD И единствената ми забележка е следната: докато трае ваденето от чантата, да отварят дистанция със ситни крачки в обратната посока. Щото оня отсреща може да им скочи към ръцете, нещата да отидат към кютек, където си губиш предимството на огнестрелното оръжие. Другото ме кефи максимално.


_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Дек 2015, 21:22       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Иначе уникален за мен е този... Теди Медина. Сингъл-екшън пищов, патрон в патронника, запънат чук, без кобур, вадене направо от гащите с побутване отдолу. Настръхвам.


_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Дек 2015, 02:33       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:19
Мнения: 2528
Местоположение: South America
Линковете или на български връзките, които сте пуснали сравнени с този загадъчен и "смешен" за ВАС стрелец. Изглеждат като парализирани бабички тези брадати красавци или реднеци ... демек простаци.

Този човек освен, че стреля два пъти по-бързо от всички тези оооойе.... мен... Е и хиляда пъти по-умен от тях.

Ръцете си ги прибира след изстрел, защото така ТРЯБВА! А защо така трябва ли??? 1. За да не му отнемат оръжието, не се знае колко са нападателите и кой е враг. 2. Много по-бързо може да се премести посоката на тялото със свити ръце. 3. Така се изгражда навик за да не ти отнемат оръжието.

Човека казва: Действие! Или Екшън! А не Ре-акция ... Ри-екшън.

Разликата от 0.9 секунди до 1.5 секунди е разликата между това да сте живи или убити!

Ако ходи с брада и татуси и се прави на шут, това е модата... Нали знаете модата на брадите от къде дойде - от гей средите :oops:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Дек 2015, 08:05       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2015, 11:14
Мнения: 214
Привет и честита Коледа. В тематичен план Пацо, е замислено много добре, хубаво е да се гледат селектирани и отсяти клипове, адмирации. Но реториката се заражда в думите "най-добър". Аз да си кажа, че избягвам да употребявам думата "най" - Най-добър,най-умен, най-красив и тн. Защото повярваш ли, че нещо е най, ще бъдеш разочарован, защото винаги ще се появи нещо "По". Зеро е добър, не вярвам някой да го отрече, но на мен ми идва много " напудрен". Типичния за америка маркетингов герой. Както се казва- в предаването има продуктово позициониране. Всичко в него от главата до петите се продава от лепенката на шапката му до връзките на обувките. Типично за американска продукция. Напомня ми малко за Крав мага(но това е друга тематика). Това не ми допада, като цяло, освен това брадата, очилата и татусите, мен лично не ме впечатляват, напротив, намирам ги за непотребни, "камуфлаж", компенсации. Разбира се изразявам мнение с което не искам да наложа на никого нищо, а за да не бъда отекчаващ и критичен,ще споделя и аз едно клипче, което ме е впечатлило. Сделано в России, продуцирано в USA- с участието на Управление "А" Центра специального назначения ФСБ России :) https://web.facebook.com/alphaantiterro ... eo&theater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Дек 2015, 08:45       Заглавие:  Re: Уникален инструктор по тактика и стрелба
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Paco написа:
Ръцете си ги прибира след изстрел, защото така ТРЯБВА! А защо така трябва ли??? 1. За да не му отнемат оръжието, не се знае колко са нападателите и кой е враг. 2. Много по-бързо може да се премести посоката на тялото със свити ръце. 3. Така се изгражда навик за да не ти отнемат оръжието.
1. Ръцете не се прибират, а периметърът продължава да се сканира / "покрива", защото може да ти се наложи да стреляш пак - нападателят примерно, макар и уцелен, е още боеспособен; може да има/изникне и друга заплаха и пр.
2. Никакъв проблем бързо да си сменя посоката с готови за стрелба ръце - като плюсът тук е, че докато се придвижвам, ще мога и да стрелям.
3. От пределно близка дистанция - където принципно могат да ти вземат оръжието - не се стреля с изпънати ръце. Има си други, доста различни и разнообразни техники в зависимост от това откъде ти идва заплахата - отпред, отзад или отстрани.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer