logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 09:55




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Авг 2020, 10:53       Заглавие:  History's Top Shot
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Привет,
някой има ли идея от къде мога да сваля сезоните на предаването? Имах ги преди време но след скоропостижната смърт на 1бр хард диск, сега имам чушки.
Тогава ги бях свалил от piratebay но сега нещо не мога да го отворя. Линкове, насоки..всичко ще е от полза, стига да ме доведе то торент или директна връзка за сваляне.
По-здрави!

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Авг 2020, 15:23       Заглавие:  Re: History's Top Shot
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2018, 17:22
Мнения: 1294
Съвета може да не е на място, но в България има ли Амазон прайм? Както например вече има Нетфликса. Това е стрийминг услугата на Амазон. Ако има, пускаш си я за месец, изглеждаш 4-те сезона и го спираш. Там е единственото място, където успях да ги намеря след дълго търсене.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Авг 2020, 15:39       Заглавие:  Re: History's Top Shot
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1277
Имам го на телевизора. Не намира предаването. Допускам, че връща резултати и съгласно местоложението на акаунта. Сезоните са 5.
Намерих 4-те сезона. 5 е непълен.

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer