logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 01:16




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 393 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 20:17       Заглавие:  Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Poseidon написа:



......................
п.п.иначе колегата ТСБ пак е прав...ама негова стрелба или видео не може да видиш...а и най-безнадежния диванен командос в мое лице се е показал некое видео...
...........



Немам видео чичовата, щот съм мноо дрът, грозен и нефотогеничен.
Не съм кът теб млад и красив.

Ама ако искаш ела на стрелбището дето практикувам (язе съм беден дрът пеншън и до софето за твой кеф нема да дойда) и ще ти сторим учение с КНО - кеф ти бърза, кеф ти прецизна, кеф ти АйПиЕсЦи...немаш ядове, ако не те е страх от един дъртак кат мен.... .

Който губи плаща патронете, коридора и по бира за двамата. Условието е да стреляш с КНО дето ти е вписано в твое разрешително и е от 9 пара нагоре калибъра.
Аз ако падна и тутун за лулата ще те черпя :wink:

1. Предлагам ти 5 изстрела на 25 м. - 3 пробни и 5 зачетни. Зачетните за са 5 мнути. Мишена номер 4- армейска.
Печели тоя дено направи повече точки за 5 минути от 5 изстрела на 25м.
2. После ф.а.с.т. теста - описан е в пистол трейнинга, там е ясно кой печели - според времето и попаденията.
3. После стрелба с една ръка - силна или слаба, която избереш по стандартна ИПСЦ мишена на 7 м и мини попър на 25 м. Оценяването е по правилата на ИПСЦ - комсток метода.
4. После стрелба - прецизна с КНО на 50м по мишена номер 4- армейска. 3 пробни и 5 зачетни. Зачетните за са 5 мнути.
Накрая сумираме. Поканата важи за 06-07.07.2019г.

Язе нивгаш не бегам от предизвикателства, щото не е мъжко да се скатаваш - пише го у кодекса на честта - ако това е една битка у която требе да се загине - требе да идеш, да се биеш и да загинеш :D :D :D

Винаги съм готов да стисна ръката на тоя дето ме победи и да призная, че е по-добър.
Мислим е по-мъжко тва отколкото да се обяснявам тако и вако, как не сакаме да приемем предизвикателството.

Та ко ша кайш, чичивата? Стиска ли ти да си премериш силите со един дрът пеншън?
Ке ти викна и лецинзиран ИПСЦ съдия да съдииства.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юни 2019, 20:51       Заглавие:  Re: Симбиозата цев, релоуд и стрелец. Специално за Посейдон
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Е добре, ТСБ...щом това може с такъв релод...значи ВСИЧКО може...евала!

Предизвикателството ти е прието ще се видим и стреляме с личен пищов Ок. Ще се уточним на лични за 6ти отсега е рано, но ако се прецака за тогава гаранция ще се видим на твой терен...но много по лесно е да дойдеш до Сф стрелбищата работят всеки ден

ще донеса една смес латакиева и това ще е мизата...ама и тя свършва не внасят Питърсън временно...

Ще измислим нещо по-просто, че това с една ръка на 25м отсега се признавам за победен.
мое да се заиграем с фастдроу ако искаш...първи бърз в мишена на 1,5м малко се заплитам на това, но ше се бориме няма как...
също се признавам за победен и по всички 5 точки горе още от сега фаст маст и ластици на 25 метра с пищов.
може да опитаме нещо просто и приложно освен фастдроуто стрелба от укритие /приклякаш до масата/ и обстрелваш три мишени на 7метра с по два или три изстрела както искаш...мери се време и попадения...и печелиш тутуна и плащам патроните и тва е

Странно е това твое изискване за лично притежавано оръжие...начи ако нямаш лично не си насъбрал една камара траби криви значи не ставаш...той и Мастера Митке такива ги разправя...

ми ок ама лично лично калаша на Лозен е 20лв и става лично за час...показах и видео с Т клас мишена с 3 бързи в добра група доста добра свидетели имаше сичко...
е да калаша не беше мой лично е тука под кревата да ми е тунигован е на Бързила е
още очаквам същото от Странджа...обещано е...кога ше стане може би след 300г
такава група ако калаша е сток умрел СЛР с такова темпо и дистанция може да се направи САМО ако релода "Странджа Орижинал" или стрелеца е от друга планета и човека прекрасно го знае...ама се изпиня, като вдовец на оро... :tu:

между другото сега си спомням и Странджанския КОМЕНТАР от смисъла на стрелба - бърз триплет с калаш по Т клас мишена :

Буквално ТИШО звучи така с източен акцент:

-Е кво праити с тия три бързи...износватьи цевитье така :shock: :confused:
не се праи така...малко ти хлътва от ляво и го завиваш надолу и там в хвата отпред...и пооочва да ти обеснява диването КАК да държиш калаша...

Не бе ПОКАЖИ ти такава група и темп бе не ми говори глупости десетилетия...
мани..
страшно загубено време е човек такава комуникация ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 18:49       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Това е за тази тема...местя го тук...а в другата те попитах нещо конкретно:
-що за дрил е стрелба със слаба ръка на 25м...ако искаш отговори там...
тука ще продължим по същество...
ubboto написа:
Poseidon написа:
Аз само да попитам защо в раздела за обученията се допускат потребители дето тренират точно това...само, че още по-натискат бурията и дънят със слаба ръка на 25м... бях предизвикан на такова надстрелване и ще се наложи да го отработвам сега...Не носиш ли отговорност за това нещо?

Трябваше да изчета цял тон плява, за да чатна за какво иде реч, ебаси! Значи, ТСБ, като го гледам как стреля с .45 АСР, и то с "хеклер"... въобще не е някой измислен герой или случайна кримка… аз си седим и си траем… а ти къде тръгна?! :DD

Иначе няма срамно да паднеш или да те бият… хайде, стрелково предизвикателство още не съм губил, но бой съм ял… срамно е това, което именно ти правиш! Дразниш, провокираш, нещата стигат до конкретно предизвикателство, а оттам насетне опциите ти са само две:

А. Казваш: "Пичове, извинявайте, нещо съм се объркал/ притеснил"... после си сядаш на гъза, и не бучиш повече!
Б. Приемаш условията на противника, евентуално добавяш някои твои упражнения... отиваш да се биеш/ състезаваш като мъж… и каквото сабя покаже!

Тоест или си ВЪН, или си ВЪТРЕ! Вместо това, типично в твой стил, набичиш сто нерелевантни мнения за норматив… като темите на практика стават нечитаеми. Нещо, върху което би било добре да се замислиш като модератор!

И понеже и с Тишо си се омазал… ако нещо те притеснява Цоньо - аз с него се уважавам… ще се чуя с него, пък ако приемеш предизвикателството на Тишо - също ще се разходя до Бургас, като мога да бъда страничен и безпристрастен наблюдател.

А ако не се усещаш, падаш на нивото на Пацо, когато Щирлица му беше предложил да сложи като мъж по 100 лв. на яйце, а той да ги стреля със снайпера на сто метра. И се почнаха същите путкаджийски номера: "Имаш хубаво име, Иван, мой близък се казва така… " Това по спомени от времето, когато по-редовно четях повечето неща тук.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 19:10       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Та по ред...понеже споменаваш други хора горе...и предлагаш помощ без да съм тия искал...ще ти кажа:
Ако имам нужда от твоя помощ и това касае хора...ще те потърся...знам, че няма да ми откажеш...и няма да ти остана длъжен никога.
А когато се касае за животно действам сам...надявам се ме разбра.

А да минем на поканата на колегата ТСБ...
кажи ми сега като така и така взимаш отношение ТАКАВА стрелба би ли прел ти?
фаст където не презареждам никога...25 метра слаба ръка..тая оная ръка на 50м?
КОЙ стреля така бе мен? КАКВО е това в цитата??? :shock:
да сме стреляли по ипеесце норми...ама това какво е яде ли се пие ли се...ипеесце...е СПОРТ и това мен не ме касае!!!
ако се прави нещо ще е дефенс дрилове модифицирани и прочие...ипеесце има клъбове състезания който желае стреля така...

иначе филма:
Двама изкуфели старци си ги мерят по КЪМСТОК :shock: метода на ипесцето...ще го гледа сам... PDT_Armataz_01_22

това е писано/предложено от Тишо ..добре става за майтап получило му се е :tu: ...и веднага се признавам за загубил...

Да се хвана в тази комедия няма как да стане...до тук нещата свършват по това предложение!

Но предложих две неща - фаст дроу и поразяване на три мишени с два ношута с прикриване.../като в оня клип/
ако това ТСБ го приеме действаме...а ултиматуми за точни дати няма как да се получат...
-Ела тука при мене точно когато ти кажа! това става когато ми плащаш заплата!...а иначе ще се видим когато можем и двамата...нали!
няма начин да се скрия или откажа в Сф е по-удобно , но ще дойда където и да е ТСб то.

И друго...не го знам как стреля с Хеклера ТСБ и защо ти си си траел...просто няма как да си роден с топки и да се криеш, като мушмурок и да не покажеш едно видео барем...там където общуваш с години...

Показал съм бил дрил време попадения се виждат...калаш...група триплет време вижда се..
Вадене с изстрел 0,92сек с презареждане и 0,58сек с патрон в цевта с попадение и сам ти си свидетел на това...
с Хеклера вероятно дедо ТСБ го може по бързо...ок че видиме

Няма как да е по-грозен от мен нито даже с 10 години по-дърт...

беден бил стар бил...не знам кое е путкинско тука ама това някак си
не ми харесва...
--ела тука да те видим аз как можеш с една ръка...
друг ше се обади батка от Бургас:
ела тука да те видя как можеш да стреляш с превъране през кълбе...палим колата и с 200 съм там да ме провери
---трети русенец примерно ше се изреве:
ела тука да те пробам можеш ли странично да порежеш мишена...палим колата и с 300 съм в Русе щото съм МАЖ да ме провери русенлията...
това край дали ше има не знам...ама ше се биеме де нали сме мъже...само че си ипотекирам апартамента да имам за гориво...че педесетина такива покани от различни краища на страната са неколко хиляди км път PDT_Armataz_01_22

а колегата ТСБ ако е толква стар да знае, че днес има изобретени мобифони с камери - пласмасови кутии с копче натиска и се снима /и показва дали неговия бил дрил ме превъзхожда и с колко...показва и селянията приключва...но ще повярвам и да не показва нищо само да каже ...

Разбира се не пречи да се видиме и лично, но все пак с взаимно съгласни упражнения...иначе аз мое да искам да те вида можеш ли да ебеш 7 часа нонстоп...ако не можеш си путка...мдаа

tsb написа:
1. Предлагам ти 5 изстрела на 25 м. - 3 пробни и 5 зачетни. Зачетните за са 5 мнути. Мишена номер 4- армейска.
Печели тоя дено направи повече точки за 5 минути от 5 изстрела на 25м.
2. После ф.а.с.т. теста - описан е в пистол трейнинга, там е ясно кой печели - според времето и попаденията.
3. После стрелба с една ръка - силна или слаба, която избереш по стандартна ИПСЦ мишена на 7 м и мини попър на 25 м. Оценяването е по правилата на ИПСЦ - комсток метода.
4. После стрелба - прецизна с КНО на 50м по мишена номер 4- армейска. 3 пробни и 5 зачетни. Зачетните за са 5 мнути.
Накрая сумираме. Поканата важи за 06-07.07.2019г.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 19:52       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2019, 05:15
Мнения: 190
Кой е тоя Панчо та го споменавате толкова често трябва голяма легенда да е бил. PDT_Armataz_01_22 Какви яйца са искали да целят на 100 метра кокоши, размер какъв М или L. Или от ония малките шарени от пъдпъдък яйца. :D

_________________
http://webstage.bg/filosofiya-i-psiholo ... arden.html


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 19:58       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Ти много вероятно си Пако...ама няма значение...почнеш ли старите пинизи влизаш в затвора пак...няма начин PDT_Armataz_01_21

И като влизаш в която и да е тема е редно да дадеш принос към нея...
та или предизвикваш някой да го пробаш как стреля или замълчаваш завинаги в тази тема...хау!
поставяш му дата и му казваш условията ! :armed:
а и мизата...
това е положението...тука се надстрелваме!

полсепис служебно:
понеже е ясно, че няма как служител действаш да се изисква да се снима...доообре...
ама то Тодор има клипове дето го знаеме, че е служител в...община Требич...какво е това криене толкова...а и видео без глас в гръб как стреляш с яке и от ЦРУ няма как да те познаят кой си...
но добре това е лично решение...ок разбирам


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 20:01       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
Poseidon написа:
А да минем на поканата на колегата ТСБ...кажи ми сега като така и така взимаш отношение ТАКАВА стрелба би ли прел ти?

Казвам веднага - ДА, бих приел! За стрелбата с една ръка ТСБ ти пише точно и ясно: силна ИЛИ слаба ръка. Тук е хубаво да се уточни от кобур ли ще се вади, какво носене ще е - скрито или открито… или стартовото положение ще е с оръжие към мишените, цев насочена 45 градуса надолу и пръст извън спусковата скоба.

Та, тези упражнения проверяват ЦЯЛАТА ТИ ТЕХНИКА на стреляне с пищова - от ваденето за време от кобур, през презареждането, до прецизната стрелба на дълги и пределни за КНО-то дистанции.

Оттук насетне, ти или си ВЪТРЕ, или си ВЪН! Да, чувствай се свободен и ти да добавиш някоя твое упражнение като изстрел за време от кобур на 3 метра. Правите ги упраженнията общо 7, и който вземе 4 и повече - е ПОБЕДИТЕЛ!

И една персонална молба: ПЛИЙЗ, намали малко спама или нерелевантните неща… едва ли някой има нерви да го чете всичкото това, за да разбере какво точно искаш да кажеш.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 20:10       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18437
tsb написа:
Ке ти викна и лецинзиран ИПСЦ съдия да съдииства.

Ще е добре такъв и на теб да съдийства, ако не стреляте заедно на едно и също място по едно и също време. Ще намерим лицензиран ИПСЦ съдия и за Посейдона. И приемаме казаното от съдиите, които вече, излизат в публичното пространство с името и лицето си.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 20:12       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 19 Юли 2017, 16:18
Мнения: 476
Предложените упражнения действително обхващат предназначението и ресурса на късото оръжие за самоотбрана!

_________________
СК "Арес" Пловдив .


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 20:15       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
ubboto написа:
Казвам веднага - ДА, бих приел!

ок евала! точен и ясен си!
Аз не бих приел нито една точка горе - просто не мога да стрелям с една ръка и на 25м нито искам да презареждам ФАСТ.
е добре де мога...ама нещата са плачевни...се едно Фнар на снайпинг да го подкараш :DD

С това губя на момента Питърсъна и го пращам на ТСБ по еконт. с бандерол е сичко платено да не се притеснява, че не пращали тутуни...аз носим отговорност.
адерса на офиса на еконт на лични го очаквам

и ВИНАГИ бих се срещнал с който и да е на фаст дроу и онова дето го обеснявам горе от оня клип...
това е...
Постата пак е пакет тутун или кутия патрони и след стрелбата пиене на корем :DD


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 20:35       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
T. Pavlov написа:
Предложените упражнения действително обхващат предназначението и ресурса на късото оръжие за самоотбрана!

Освен 2ра точка Тодоре /ф.а.с.т. теста/ ВСИЧКИ останали точки са стрелби на 25 и 50м
3та точка с една ръка с ипеесце пинизи и пак с 25м изобщо не я коментирам
ако беше прокурор да кажеме, а не служител в община Требич...как ли ще ми се израдваш в съда с дефанзивна стрелба от дваесе и пет или педесе метра... :DD

какви техники на вадене какви неща такива вижда Геле долу...ум не ми го побира...
да не говорим че не нося втори пълнител...тоест НЯМА как да стрелям ф.а.с.т
та и 2ра точка е неприемлива за мен...

Ще направим следното..и понеже се перчи Гелето, а и един бас загубих...ще направим така:
стрелям с Геле е това което го предложих горе...три плюс два ношута...
всичките салтанати плащам аз...да загубя втори път няма проблем...ама загуби ли по време и попадения тука ще го нося така как и не е сънувал :DD
само ще измислим как да го оценяваме...даже ще пусна видео преди да се срещнем...да види кое как е :tu:

Геле знам че е така спориш за кеф...разбирам...ама четеш ли бе човек?
5 мин ...ПЕТ МИНУТИ дефенс дрил !?!? :shock: или аз съм луд или ше лудна скоро...ама ние ще се изтягаме ли на плажа или ше стреляме дефенс???

Дрила който предлагам не е повече от 3-4 сек...и няма как да е повече време, който и да е близък скоротечен бой с ОО без да се презарежда - това е декадентство! Лично мнение :tu:

tsb написа:
1. Предлагам ти 5 изстрела на 25 м. - 3 пробни и 5 зачетни. Зачетните за са 5 мнути. Мишена номер 4- армейска.
Печели тоя дено направи повече точки за 5 минути от 5 изстрела на 25м.
2. После ф.а.с.т. теста - описан е в пистол трейнинга, там е ясно кой печели - според времето и попаденията.
3. После стрелба с една ръка - силна или слаба, която избереш по стандартна ИПСЦ мишена на 7 м и мини попър на 25 м. Оценяването е по правилата на ИПСЦ - комсток метода.
4. После стрелба - прецизна с КНО на 50м по мишена номер 4- армейска. 3 пробни и 5 зачетни. Зачетните за са 5 мнути.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 20:56       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
ubboto написа:
tsb написа:
Ке ти викна и лецинзиран ИПСЦ съдия да съдииства.

Ще е добре такъв и на теб да съдийства, ако не стреляте заедно на едно и също място по едно и също време. Ще намерим лицензиран ИПСЦ съдия и за Посейдона. И приемаме казаното от съдиите, които вече, излизат в публичното пространство с името и лицето си.


Дейба,чета тъпотии ....и чак и на мен ми идва да се включа в играта!

Ако ще одите по Бургаско - ще скокна и аз ,да се включа в надпреварата (барабар Петко с мъжете :oops: :oops: ) Даже ще намажа пищова със оная нефелна смазка на Посейдон .... дето вече прееба доста оръжия :smoke: :joke: :joke:

Не съм лицензиран ИПСЦ съдия,ама имам доста стаж като състезател,та.....може да поема и тази длъжност!

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 21:11       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Оо Лонгбоя :DD Радвам се че се включваш!
За смазката я изфърлете вече, че лошо ми става като си спомня...
но ще се видим и ще се обадим на Топалов...добре е да го чуеш...снимки ми прати човека цяла година тестове прави...
нямам мерак да ги показвам...въпреки че 10 вдиа стомани оръжейни не са мръднали е както и да е...квото и да кажа тя ръгята си е в онази тема...ок.

Всъщност кажи какво мислиш по точките...това възможно ли е да е да са дефенс дрилове? :shock:

Ама това е невъзможна за стреляне стрелба с глок...

това е за тебе мен! запъваш петлето на Гранд Пауера... придремваш ПЕТ МИНУТИ и бааам на 50 метра десятка! :tu:
после още две и като онази група дето показа ...баси получава ти се добре е! :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 21:34       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 28 Юни 2006, 17:42
Мнения: 1497
Местоположение: Here,There,Everywhere........
Poseidon написа:
.въпреки че 10 вдиа стомани оръжейни не са мръднали е както и да е...квото и да кажа тя ръгята си е в онази тема...ок.


Идеална е...няма да ги слушаш

_________________
"Amateurs train until they get it right. Professionals train until they cant get it wrong."
''Even a broken clock is right twice a day.''
“Suaviter in modo, fortiter in re"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Юни 2019, 22:03       Заглавие:  Re: Надстрелване...
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Poseidon написа:
Оо Лонгбоя :DD Радвам се че се включваш!
За смазката я изфърлете вече, че лошо ми става като си спомня...
но ще се видим и ще се обадим на Топалов...добре е да го чуеш...снимки ми прати човека цяла година тестове прави...
нямам мерак да ги показвам...въпреки че 10 вдиа стомани оръжейни не са мръднали е както и да е...квото и да кажа тя ръгята си е в онази тема...ок.

Всъщност кажи какво мислиш по точките...това възможно ли е да е да са дефенс дрилове? :shock:

Ама това е невъзможна за стреляне стрелба с глок...

това е за тебе мен! запъваш петлето на Гранд Пауера... придремваш ПЕТ МИНУТИ и бааам на 50 метра десятка! :tu:
после още две и като онази група дето показа ...баси получава ти се добре е! :tu:



Тя смазката е ясна.....конкретно пък Топалов нямам никакво намерение да го питам за каквото и да било(отделна тема е това ;) )

По точките - за Глок не е невъзможно! За мен това е пистолет,който силно се влияе от качеството на мерните си прибори - това е моя опит,моето мнение (бил съм там,правил съм го ;) )

На Гранд Пауъра петлето не го запъвам - има си Дабъл Екшън и го използвам :joke: Ся,дали дремя 5 минути или 50 - моя си работа е вече,нали?

Колкото до Дефенс Дриловете - да,за мен лично имат голям смисъл....ама много голям....само дето ти няма да го схванеш,та затова ще си спестя писането по-нататък....

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 393 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer