logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 01:46




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юли 2019, 14:51       Заглавие:  Re: Добра новина
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2019, 05:15
Мнения: 190
rosen71 написа:
https://dnes.dir.bg/temida/doktorat-ot-plovdiv-nevinen-za-smartta-na-plaha

Или както казаха някои - "По-добре един доктор повече да лекува, отколкото един мангал повече да краде...."
Евалла на тази съдийка.

Ми то и цигани дето лекуват има. Мен един циганин ми гипсира ръката. PDT_Armataz_01_22 Та защо трябва да се вкарва етноса на Крадеца в коментарите?! Или Райко и Сиси може би са цигани дето закопаха десетки хора в Пеуник. От 4000 члена на тоя форум дали няма поне 5% или 200 цигани?! И дали им е приятно да се нарича циганин всеки долен крадец. Иначе доктора правилно е отправдан. И новината е добра.

_________________
http://webstage.bg/filosofiya-i-psiholo ... arden.html


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юли 2019, 17:33       Заглавие:  Re: Добра новина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
The Gun Man написа:
Ми то и цигани дето лекуват има


Paco, пак залиташ в дълбоки разсъждения.
Ако искаш го смятай за стереотип, ако искаш не, но омразата към мангалите и отношението към тях не е в резултат на действия от д-р Чирков или водещият на БТВ Светослав Иванов.

Няма как да не отбележиш факта, че от близо 400,000 мангала у нас, едва ли има повече от 100 дето са стойностни хора.
Ама в каца с л.айна да посадиш цвете, пак ще си остане каца с л.айна.

Поне досега аз не съм прочел как бай Петко, монтажник в завод Х, на връщане от втора смяна е минал през циганската махала, ошетал е няколко къщи, и необезпокоен се е прибрал в къщи. И т.н.....

Скромният ми житейски опит е доказал многократно, че от мангала човек не става.
И ако ще доктора с голи ръце да го е удушил за кеф, пак ще е по-приемливо, отколкото Плъха да продължи да си краде.

Ако във форума има 200 циганина, то си е изцяло тяхно задължение и желание да покажат, че не трябва да се срамуват от това.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 21 Юли 2019, 17:50       Заглавие:  Re: Добра новина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
rosen71 написа:
Ако във форума има 200 циганина, то си е изцяло тяхно задължение и желание да покажат, че не трябва да се срамуват от това.

Цигани във форума има...служители цигани от силови ведомства също има тук.
Няма как да се срамуваш от произхода си, но се държат Ок само когато властта пипа яко. :tu: и във форума и в държавата трябва да е така...
Ако няма здрава власт докторите в реала пак ще дебнат рецидивисти на свобода с 94 присъди на пусия докато си пият водката нощеска...а тук във виртуала ще стават батални сцени...
просто е...правила ред и така...
нищо против циганите нямам...просто ако е необразован той разбира само от сила...никъв разумен аргумент не признава...а ако са образовани има по-умни и успели цигани и негри от белите ...тогава какво?
нооо като почнат да лудеят по цигански...тояга...и нещата са ок.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юли 2019, 00:14       Заглавие:  Re: Добра новина
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2019, 05:15
Мнения: 190
rosen71 написа:
The Gun Man написа:
Ми то и цигани дето лекуват има


Ако искаш го смятай за стереотип, ако искаш не, но омразата към мангалите и отношението към тях не е в резултат на действия от д-р Чирков или водещият на БТВ Светослав Иванов.

Няма как да не отбележиш факта, че от близо 400,000 мангала у нас, едва ли има повече от 100 дето са стойностни хора.

Не вярвай на дърти комунисти като Гарелов. Водещия Светослав Иванов не е циганин. Но Гарелов лъже като долен мангасар. Ето думите на Светослав Иванов по темата:

"Във вторник вечерта, в „Шоуто на Слави” гостува Иван Гарелов. Публично, той коментира как академик Георги Марков анализирал в „120 минути” ромите „без да предполага, че водещият”, тоест аз, съм „бил от ромски произход”.

Така ли? И аз не предполагах...

Благодаря Ви господин Гарелов, вашият опит може да научи още няколко поколения журналисти. На достойнство, точност и убеденост в представяната информация.

Но никога не е късно човек да научи нещо ново за себе си. Особено от високата трибуна на предаване, което твърди, че се бори с фалшивите новини.

И казвам това, защото за първи път виждам толкова директно легитимиране на фалшива новина от жълти вестници в национален ефир. Която после трябваше да обяснявам на детето си, на близките, на приятелите си.

Не ме разбирайте погрешно. Нямам нищо против нито един етнос, дори се радвам, че много наши сънародници от ромски произход гледат „120 минути”. Но как да оставиш някого да подменя биографията ти, а през седмица да правиш коментари какъв бич са фалшивите новини?

Аз не мога. За мен това не е игра. А и не съм добър в игрите.

Ако не мога да защитя собственото си семейство и близки от фалшиви новини, как да се опитвам да пазя ефира и вас, нашите зрители?

Наричали са ме соросоид, човек на този и на онзи, на американците, на руснаците, на израелците. Винаги съм подминавал това. Но не и този път. И заради детето ми, и заради истината. А и заради почтеността.

И не на последно място - така постъпват мъжете."


Източник на информацията: https://m.offnews.bg/news/Medii_73/Kak- ... 95682.html

Циганите не са 400 000, а поне 1 милион. Много повече са от турците в България. В София са малцинство също и във Варна, Пловдив, Русе и Бургас. Но в градове като Сливен, Видин, Враца и Монтана са между 20% и 25% от населението. В селата масово са над 50% цигани. Голяма част от циганите при преброяването се отбелязват като турци може би поне 200 000 цигани се турчеят и лъжат, че са турци. А поне още толкова 200 000 се правят на българи, което за мен е много по-добре, защото страната ни се казва България. Та циганите са поне 1 милион. Да каже човек, че от 1 милион хора има 100 свестни или дори 1000 свестни е фашизъм в чист вид.

НЕ ХАРЕСВАМ циганите, защото са шумни и невъзпитани в по-голямата си част. Но познавам кротки и добри хора цигани. По тихи и по възпитани от много простаци от крайните панелни квартали на София. Където мнозинството българи бичат яко чалга и не им пука от нищо. В сравнение с тия булгаре циганите са си готини купонджии. PDT_Armataz_01_22

Та колега. Знаеш ли що в столичния квартал Люлин няма нито една дискотека? :DD Е не е заради циганите. :happy:

Понеже доста придошли в Софията млади доктори, програмисчета, чиновници в офисчета. Си накупиха нови тухлени апартаментчета у Люлин. Да не се обидят са, че бичат чалга и са по-диви от циганите. Спокойно бре. Вие сте новата средна класа на България. :-) Ама това не променя факта, че от панелките срещу вашето китно розаво блокче ехти: "Господин Директоре.... " :happy:


_________________
http://webstage.bg/filosofiya-i-psiholo ... arden.html


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юли 2019, 18:41       Заглавие:  Re: Добра новина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
The Gun Man написа:

........Да каже човек, че от 1 милион хора има 100 свестни или дори 1000 свестни е фашизъм в чист вид.



.................


По-скоро е жив оптимизъм!

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 22 Юли 2019, 18:43       Заглавие:  Re: Добра новина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
rosen71 написа:

.....

Поне досега аз не съм прочел как бай Петко, монтажник в завод Х, на връщане от втора смяна е минал през циганската махала, ошетал е няколко къщи, и необезпокоен се е прибрал в къщи. И т.н.....

......


И всичкото тва без да изнасили или убие некой?
Слаба рикия е бай Петко. Не става за тоя занаят.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer