logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 23:37




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2022, 15:14       Заглавие:  Re: BULGARIAN HANDGUN NATIONALS 2022 Level III
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Дек 2006, 22:43
Мнения: 2427
Местоположение: Варна,България
Пламка, super 6 е добра идея,но...от това Републиканско стана ясно,че верификацията става доста бързо. И второ - при 12 сцени за турнира- да се стрелят 6....по скоро нещо от типа на Super4 - БГ вариант нещо

_________________
Паскал Петров,СК"Аргус"
Grand Power s.r.o.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2022, 15:45       Заглавие:  Re: BULGARIAN HANDGUN NATIONALS 2022 Level III
 
Ветеран
Ветеран
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Юни 2014, 15:36
Мнения: 746
Местоположение: Тутракан
plamenti написа:
Присъединявам се към поздравленията - страхотен мач!

Присъствах като кибик и на по-голямата част от състезанието в Събота - до сега не бях виждал такава добра организация на премач (за България със сигурност, а навън може и да има, нямам представа).
Огромни благодарности на организаторите, съдиите и помощниците по сцените! Да издържат всички при такива тежки условия през целия ден и да се поддържа еднакво високо ниво на работа и организация - Респект!
.

Ей!, мислех аз да го напиша, но нали не съм свикнал да хваля... Добре, че Пламен ме е изпреварил. Аз за пръв път стрелях на премач, плашеха ме,че сцените няма да са готови, че щял съм да лепя изобщо ужас.
Нищо подобно. Всичко си вървеш като по часовник. Съдиите трудолюбиви и стегнати, хелпъри имаше, дори след като се обадихме, че имаме съмнения за един попър Методи Марков лично дойде и без да вика калибрира попъра.
Е, имаше и кусури. Беше много горещо, но едва ли Методи Марков е виновен.

_________________
Камен Паунов
Етър IPSC


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2022, 16:13       Заглавие:  Re: BULGARIAN HANDGUN NATIONALS 2022 Level III
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 26 Мар 2013, 12:31
Мнения: 285
на 13та сцена, накрая, 2 кюфтенца така ми се клатиха... наляво, надясно, бързо, скрити зад ноушут от филийка хляб...

Да е жив и здрав многоуважаемия Г-н Методи Марков!
Господ дълги години в здраве и щастие да му дари!

_________________
Иван Цачев
Ivan TSachev

СК Bullet гр. София

Tanfoglio Stock II Xtreme 9X19
SAR M9F 7.62X39
SIG 516 Patrol cal.223 Rem.
Glock 43X 9X19
Benelli M2 Practical 12/76


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 25 Юли 2022, 16:54       Заглавие:  Re: BULGARIAN HANDGUN NATIONALS 2022 Level III
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Дек 2007, 20:51
Мнения: 1303
Longbow написа:
Пламка, super 6 е добра идея,но...от това Републиканско стана ясно,че верификацията става доста бързо. И второ - при 12 сцени за турнира- да се стрелят 6....по скоро нещо от типа на Super4 - БГ вариант нещо

Да, със сигурност би могло да е нещо “поръчково” за нашите ширини. Дадох ЕЕО просто като пример или да се взаимства идеята, ако щеш. Детайлите по изпълнението вече са подробност. То и една сцена да се минава само, пак ще е атракция, адреналин и, сигурен съм, шоу и приятни емоции :)

_________________
Победата отива при играча, който греши предпоследен.

Let Your Game Speak.

Пламен Костадинов
IPSC Alias - PLAMENTI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Юли 2022, 14:55       Заглавие:  Re: BULGARIAN HANDGUN NATIONALS 2022 Level III
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 29 Юни 2006, 19:49
Мнения: 5427
Браво Мето! :tu: :armed:
Най-доброто Ниво 3 в БГ история :-)

Явно добре се отразява черпенето на челен опит в Сърбия и Чехия - черпете повече и прилагайте!

Благодаря и на най-тежко работилите - съдии и хелпъри! :tu:

_________________
https://www.facebook.com/Alex-Koussev-I ... 120281732/
NOT A LUCKY ALPHA


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Юли 2022, 16:34       Заглавие:  Re: BULGARIAN HANDGUN NATIONALS 2022 Level III
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 10 Юни 2008, 18:11
Мнения: 709
Резултатите са качени в ipsc.org!

_________________
Илия Йонков
КДПС "Етър IPSC"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andrei p226 R и 53 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer